Cinema Park Kraków


Cinema Park Kraków
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul.Kamieńskiego 11

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 299-99-88
(12) 299-99-87
E-mail:info.krakow@cinemapark.pl
Strona:www.cinemapark.pl/krakow/

Cinema Park to spełnienie kolejnego etapu planów inwestycyjnych firmy Cinema City w Polsce. Nowoczesny multipleks to, bowiem gwarancja bogatej oferty, spośród której każdy może wybrać coś dla siebie.

Cinema Park nie jest jednak kolejnym kompleksem kina, ale udoskonalonym i unikalnym produktem, który ma na celu połączenie edukacji, kina oraz parku rozrywki. Im więcej bodźców tym większe wrażenie, dlatego seanse w Cinema Park nie są wyświetlane w jednej, a w sześciu specjalnie przystosowanych salach.

Zabawa zaczyna się w sali ruchu wyposażonej w „inteligentne” fotele, które poruszają się synchronicznie według obrazów wyświetlanych na ekranie. Przechylają się w różnych kierunkach, łapią za nogi specjalnymi „łapkami”, łaskoczą w plecy, emitują powiew wiatru, a nawet spryskują wodą. W sali 3D dzięki specjalnym okularom, można obserwować ekscytujące, trójwymiarowe obrazy. Sala interaktywna to z kolei rywalizacja o pierwsze miejsce. Quizy i testy wiedzy na wielkim ekranie, pobudzają komórki widzów do intensywnego myślenia. W sali wyobraźni widzowie otoczeni są zadziwiająco realistycznym dźwiękiem. Dźwiękiem bez obrazu, co dodatkowo stymuluje wyobraźnię. Sala inspiracji gwarantuje uczestnikom pokazu chwilę zadumy i refleksji a sala muzyki niesamowity seans z użyciem kolorowych efektów świetlnych. Interaktywne sale kinowe powstały przede wszystkim z myślą o dzieciach. Programy Cinema Park przyciągają jednak wszystkich głodnych wiedzy i wrażeń.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook