Cleo


Cleo
Adres
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-422
Ulica: ul. Strzelców 14

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:509-465-429
E-mail:saloncleo@interia.pl
Strona:www.saloncleo.yoyo.pl/

Dbamy o piękny wygląd i dobre samopoczucie naszych Klientów już od 2003 roku. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w Salonie „CLEO” jest dla Państwa czasem prawdziwej przyjemnśoci i relaksu.

Oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich, kosmetycznych, masaży i trwałej depilacji. Pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach włoskiej firmy Lecher dostosowanych do potrzeb włosów. Możemy zmienić Wasz image przez przedłużenie i zagęszczenie włosów metodą Hair talk. Nasz gabinet posiada różnorodną ofertę dla każdego rodzaju skóry: zabiegi oczyszczające, pielęgnujące, regenerujące, przeciwzmarszczkowe, zabiegi na ciało. Świadczymy także usługi w zakresie wizażu.

Ważną rolą w naszym salonie stanowi masaż. Dotyk jest najbardziej pierwotnym i najskuteczniejszym sposobem profilaktycznym, leczniczym. Masaż leczy, ratuje nas przed kumulacją stresu, rozluźnia, rozjaśnia umysł, poprawia kondycję naszego ciała. To dar dobrych dłoni, które zapobiegają chorobom, leczą i odprężają ciało i umysł.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook