COMA - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

4 lutego 2012 o godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00) w Klubie Studio odbędzie się koncert zespołu COMA.

W październiku 2011 roku zespół COMA wydał swoją czwartą płytę tzw. „czerwoną”, która szybko trafiła na szczyty list popularności i jak można było przypuszczać - prędko pokryła się złotem. Materiał z nowego albumu, jak i starsze, dobrze znane utwory z repertuaru grupy, będzie można usłyszeć już 4 lutego podczas koncertu w krakowskim Klubie Studio (ul. Budryka 4).

COMA to łódzka formacja rockowa powstała w 1998 roku, zainspirowana dokonaniami zespołów takich jak: Illusion, Pearl Jam czy Led Zeppelin. Po wydaniu debiutanckiej płyty „Pierwsze Wyjście z Mroku” (2003) grupa zdobyła popularność. Kolejne albumy: „Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków” (2006), „Hipertrofia” (2008), „Excess” (2010) umocniły pozycję Comy na polskim rynku muzycznym oraz przyczyniły się do niekwestionowanego muzycznego sukcesu formacji. Zespół w swoim dorobku ma wiele prestiżowych nagród i wyróżnień: zdobył statuetkę Fryderyka w kategorii „Album Roku- Rock" za płytę „Pierwsze wyjście z mroku". W 2007 roku, zespół otrzymał dwa Fryderyki w kategoriach: „Album roku- rock/metal" za „Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków” oraz „Zespół roku" oraz nagrodę publiczności Przystanku Woodstock „Złotego Bączka". W 2009 roku Coma nagrodzona została kolejnymi 2 Fryderykami w kategoriach: „Zespół roku" oraz „Album roku- rock" za krążek „Hipertrofia", a wokalista grupy- Piotr Rogucki został wyróżniony statuetką Fryderyka w kategorii "Wokalista roku”. W 2010 roku Coma koncertowała po Polsce w ramach akustycznej trasy „Power Off”.

Obecnie zespół COMA tworzą: wokalista Piotr Rogucki, gitarzyści Dominik Witczak i  Marcin Kobza, basista Rafał Matuszak oraz perkusista Adam Marszałkowski.

Ceny biletów:

40 PLN / 45 PLN (przedsprzedaż)
45 PLN / 50 PLN (w dniu koncertu)
Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl.  BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek.
Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook