Coma - Klub Studio18 października o godz. 20.00 w klubie Studio odbędzie się koncert zespołu Coma.

Niemożliwe byłoby mówienie o polskiej scenie rockowej ostatniej dekady z pominięciem zespołu Coma. Powstała w 1998 roku łódzka formacja zdobyła licznych fanów dzięki mocnemu brzmieniu, głębi tekstów oraz charyzmatycznemu wokaliście, Piotrowi Roguckiemu. 18 października zespół ponownie odwiedzi krakowski Klub Studio.

Popularność Comy na dobre zaczęła rosnąć po płytowym debiucie w 2004 roku. „Pierwsze wyjście z mroku” zachwyciło słuchaczy – paradoksalnie – mrocznym szlifem rockowych utworów, zarówno bardziej balladowych, jak i gitarowych petard. Następny album umocnił pozycję zespołu, zaś wydana w 2008 roku koncepcyjna „Hipertrofia” ukazała twórczą dojrzałość i artystyczną konsekwencję.

Sześć albumów studyjnych, dwa koncertowe, rzesze fanów i setki koncertów – oto dorobek Comy. Zespół mimo kilkunastu lat obecności na scenie wciąż jest na fali, co udowodnił jego świetnie przyjęty występ podczas tegorocznego, jubileuszowego Przystanku Woodstock. W nieco bardziej kameralnych warunkach Coma radzi sobie równie dobrze i krakowska publiczność doskonale o tym wie – na koncerty Comy po prostu się wraca. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji doświadczyć energii formacji na żywo, powinni jak najszybciej to nadrobić – na szczęście niebawem będą mieli okazję!

Ceny biletów:
Ulgowe: 45 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)
Zwykłe: 50 PLN (przedsprzedaż) / 55 PLN (w dniu koncertu)


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook