Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Czwartkowe imprezy – Kwadrat08.11.12 - Drum & Mike – DJ i perkusja na żywo, to wybuchowe połączenia, które daje gwarancję nie zapomnianych wrażeń. Przekrój muzyczny od muzyki rockowej po muzykę klubową z podbiciem instrumentu na żywo zadowoli nawet najbardziej wymagających klubowiczów.

15.11.12 - Sleep for free (retro night) i co ty na to? – wiemy jak bardzo życie studenckie jest męczące, nieustanne zaliczenia, egzaminy i nie kończąca się pogoń za oszczędnościami. Mamy dla Was niespodziankę! Zaliczcie naszą imprezę, a może do Was uśmiechnie się szczęście? Wszyscy, którzy wypełnią kupon dostępny przy barze wezmą udział w losowaniu nagrody w postaci opłaty za miesiąc akademika.

22.11.12 - Sax & Beat - DJ i saksofon na żywo. Chcesz poczuj klimat najlepszych klubów na świecie, gdzie żywy instrument przeplata się z muzyką mechaniczną. W tym dniu zagra dla Was najlepsza saksofonistka w Małopolsce: Arethac. Saksofonistka, która gra na najważniejszych imprezach klubowych w Krakowie (ostatnio na imprezie urodzinowej klubu Coco). W tym dniu będziecie mogli się pobawić do najlepszych utworów od lat 90tych do muzyki współczesnej.

29.11.12 - DJ’s Night – to święto muzyki klubowej i nie tylko! To impreza prowadzona przez trzech DJi, którzy porwą Was w wir zabawy! Mamy dla Was istnie ogromną niespodziankę! Po raz pierwszy w klubie Kwadrat wystąpi specjalnie dla Was czołowy polski DJ i producent, który nieustannie umacnia swoją pozycję na europejskim i światowym rynku muzycznym. Współtwórca największych hitów Roberta M: Super Bomb, Free, Heart of you; lider formacji 3R znanej z hitu 'Shine on'.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook