Eden Fitness Club


Eden Fitness Club
Adres
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-831
Ulica: os. Na lotnisku 11

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 649-71-02
E-mail:biuro@edenfitness.pl
Strona:www.edenfitness.pl

Fitness Club Eden jest doskonałym miejscem treningu fizycznego i relaksu. Nasi trenerzy i instruktorzy są zawsze gotowi pomóc Państwu w doborze odpowiedniego zestawu ćwiczeń dostosowanego do indywidualnych potrzeb. W ramach naszych usług mogą Państwo obecnie korzystać z różnego typu zajęć fitness oraz siłowni. Szczegółowych informacji na temat form aerobiku dostępnych w naszym klubie można dowiedzieć się dzwoniąc do nas, pisząc maila lub na miejscu. Proponujemy również telefoniczną rezerwację miejsca na zajęcia aerobiku.

Krótka charakteryzacja form fitness:

-BPU - zajęcia, których celem jest wzmacnianie i kształtowanie dolnych partii ciała tzn. ud, pośladków, brzucha.

-BODY BALL oraz BPU + ZDROWY KRĘGOSŁUP - to zajęcia, na których główny nacisk jest położony na wzmacnianie mięśni postularnych odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa oraz wzmacnianie dolnych partii ciała - ud, pośladków, brzucha. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem dużych piłek.

-STEP&SHAPE - zajęcia ogólnorozwojowe, składające się z części aerobowej na stepie i wzmacniania głównych partii ciała.

-TBC - zajęcia wzmacniające i kształtujące całe ciało. Pierwsza część to trening aerobowy na stepie (TBC*-na podłodze), część druga to ćwiczenia wzmacniające z użyciem hantli

- BODY SHAPE - zajęcia wzmacniające całą sylwetkę przy użyciu hantli, gum, obciążników, mające na celu wyrzeźbienie oraz zwiększenie wytrzymałości mięśniowej.

-PUMP - zajęcia wzmacniające ze sztangami pozwalające spalić tkankę tłuszczową oraz wyrzeźbienie sylwetki. Zajęcia gwarantują poprawę wytrzymałości i przyspieszenie procesów przemiany materii. Systematyczny udział da efekt w postaci harmonijnie zbudowanej sylwetki.

-STEP BASIC - trening w formie układu choreograficznego wykonywanego na stepie bazującego na krokach podstawowych. Spalanie tkanki tłuszczowej!!!

-STEP MEDIUM - trening w formie układu choreograficznego wykonywanego na stepie z zastosowaniem trudniejszych kombinacji kroków.

-FAT BURNING - trening w formie układu choreograficznego na podłodze, średnia intensywność, wysoka skuteczność spalania zbędnej tkanki tłuszczowej!!!

-PŁASKI BRZUCH - zajęcia, których celem jest osiągnięcie idealnie płaskiego brzucha. Część pierwsza to trening aerobowy składający się z prostej choreografii na podłodze mająca na celu spalenie zalegającej na brzuchu tkanki tłuszczowej. Część druga to ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha.

-LATINO - zajęcia taneczne w rytmie latyno-amerykańskim, poprawiające wydolność serca i koordynację ruchową.

-TAE BO - trening aerobowy, połączenie kickboxingu, boksu i aerobiku. Duża intensywność!!!

Klub czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 22:30
w soboty w godz. 9.00 - 18.00
w niedziele nieczynne

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook