Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Emocjonujący styczeń w Cinema City!Powiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Mroczna „Dziewczyna z tatuażem” z Danielem Craigiem i Rooney Marą w rolach głównych, długo oczekiwana opowieść o prawdziwej przyjaźni „Czas wojny”, najnowsze dzieło Romana Polańskiego „Rzeź” oraz kontynuacja jednej z najbardziej kultowych, polskich komedii wszechczasów „Sztos 2” – to tylko niektóre premiery, jakie na styczeń szykuje sieć kin Cinema City w całej Polsce. Zimowe dni zapowiadają się naprawdę ekscytująco!

Korupcja, morderstwo i mroczna tajemnica, która skrywa krwawą i niebezpieczną historię rodziny Vangerów... Już w ten piątek – 13-tego stycznia – najnowsze dzieło Davida Finchera „Dziewczyna z tatuażem” wchodzi na ekrany kin Cinema City w całej Polsce. Adaptacja bestsellerowej powieści szwedzkiego pisarza Stiega Larssona trzyma w napięciu do ostatnich minut! Daj się wciągnąć w labirynt intryg!

W piątek 13-tego na ekranach kin Cinema City zagości także długo oczekiwana familijna opowieść Stevena Spielberga „Czas wojny”. Wielka przygoda rozegrana w scenerii I wojny światowej oraz hollywoodzki rozmach gwarantują niezapomniane wrażenia. Historia, która najpierw była książkowym bestsellerem, a potem spektakularnym sukcesem na deskach światowych teatrów, już na srebrnych ekranach!

W styczniu w kinach Cinema City nie zabraknie również propozycji dla widzów ceniących kunszt reżyserski Romana Polańskiego. „Rzeź” – ekranizacja głośnej sztuki Yasminy Rezy – to gorzka, ale i zabawna opowieść o czwórce rodziców, którzy spotykają się, żeby przedyskutować temat bójki pomiędzy ich dziećmi. Groteskowa komedia w doborowej hollywoodzkiej obsadzie zagwarantuje świetną zabawę! Film trafia na ekrany kin Cinema City już 20 stycznia 2012.

W styczniu widzom Cinema City dobry humor zapewni najnowszy obraz Olafa Lubaszenki – „Sztos 2”. Film opowiada zwariowaną historię grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem Synkowi (Cezary Pazura) i Jankowi (Borys Szyc) będzie chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Są chłopaki, jest zabawa! Tego filmu nie można przegapić!

To wszystko już w styczniu na ogromnych ekranach Cinema City!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook