Filmowy Świat Przedszkolaka - IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Niesamowita opowieść o miłości i poświęceniu, gry, zabawy i edukacyjne warsztaty oraz roześmiane twarze najmłodszych! Już 18 kwietnia w kinie IMAX w Krakowie rusza niesamowity cykl spotkań – Filmowy Świat Przedszkolaka! Maluchy pokochają kino, poznają świat zwierząt i dowiedzą się czy słoń je szpinak?!

W ramach nowego projektu edukacyjnego IMAX – „Filmowy Świat Przedszkolaka” na dzieciaki czeka wzruszająca opowieść o przywiązaniu i nadzwyczajnej więzi między ludźmi i zwierzętami – w filmie „Dzikie z Natury 3D”. Kino IMAX przygotowało specjalne bilety dla przedszkoli w cenach niższych niż bilety grupowe.

Ponadto w programie gry, quizy, oraz ciekawostki edukacyjne o życiu zwierząt oraz ochronie przyrody.

Już 18 kwietnia 2012, cykl edukacyjny IMAX rozpocznie spotkanie pod hasłem: „Dzień Ziemi Przedszkolaka” – w ramach którego dzieci będą mogły przeżyć fascynujące spotkanie z afrykańskimi zwierzętami i dowiedzieć się czy słoń je szpinak. Na maluchy czekać będzie wiele niespodzianek – czasopisma, książki i gry – do wygrania w licznych konkursach.

„Serdecznie zapraszamy wszystkie maluchy na ’Filmowy Świat Przedszkolaka’ – nowy cykl poranków w kinie IMAX. W ramach pierwszego spotkania pokażemy film ‘Dzikie z natury 3D’, który z pewnością podbije serca najmłodszych widzów. Oprócz tego przygotowaliśmy wiele fantastycznych niespodzianek, a po zajęciach każdy przedszkolak otrzyma specjalny certyfikat uczestnictwa, którym będzie mógł pochwalić się przed kolegami” – zapowiada Elżbieta Kędzierska, specjalista ds. marketingu i PR Cinema City Poland.

Kino IMAX Katowice zaprasza również najmłodszych do udziału w konkursie na projekt odznaki EKO PRZEDSZKOLAKA, którą każdy dbający o środowisko przedszkolak mógłby dumnie nosić na piersi. Szczegóły znajdują się na stronie www.kinoimax.pl oraz www.blizejprzedszkola.pl.
Chcesz, aby Twoje dziecko dowiedziało się wielu ciekawych rzeczy o świecie zwierząt i przy tym świetnie się bawiło?! Pierwsze spotkanie ‘Filmowego Świata Przedszkolaka’ startuje już 18 kwietnia! Kolejne odbędą się 17 maja i 14 czerwca! Nie czekaj – zarezerwuj miejsce dla swojego malucha już dziś!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook