Fisz/Emade - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Fisz i Emade wystąpią w Klubie Studio. 27 listopada w krakowskim Klubie Studio usłyszymy formację FISZ EMADE TWORZYWO! Duet braci Waglewskich promował będzie swój najnowszy album – „Zwierzę bez nogi”.

„Zwierzę bez nogi“ to płyta w dużym stopniu sentymentalna – to podróż do czasów kiedy hip hop święcił swoje triumfy na międzynarodowej  arenie. To właśnie w latach 90  trio Fisz Emade i Dj Eprom  zakochali się w tych brzmieniach, z wypiekami na twarzy podglądali co dzieje się w muzyce. Hip hop okazał się dla nich  najbardziej rewolucyjnym gatunkiem tamtych czasów. Płyta „Zwierzę bez nogi“ to swoisty hołd oddany klasyce tego gatunku. Płyta muzycznie jak i tekstowo celowo „najeżona“ została cytatami z twórczości ulubieńców - RuN DMC, Tribe Called Quest, BDP, Beastie Boys, Blackstar jak również z początków własnej twórczości zespołu.

Płyta z jednej strony nagrana w typowym hip hopowym składzie – trio: Producent, DJ i MC, z drugiej w dużej części wraz z koncertowym składem braci - Tworzywem. Utwory nagrane z Tworzywem brzmią garażowo, najczęściej tak jak w przypadku Kim Nowak nagrane zostały na tzw. 100.  Brzmienia są surowe, przesterowane - od rifowego singla, przez utwór z gitarową energią, po korzennie brzmiący dub.

Ceny biletów:
ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu występu)
ZWYKŁY: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu występu)

Bilety drukowane dostępne w sieci punktów TicketPro oraz na stronie ticketpro.pl. Pełna lista krakowskich punktów sprzedaży dostępna na stronie Klubu Studio. Bilety kolekcjonerskie będą w sprzedaży w Krakowie: w  Klubie STUDIO, Filutek i Gwarek.

Więcej informacji o koncercie na: www.kubstudio.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook