Fitness & Wellness Azik


Fitness & Wellness Azik
Adres
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-611
Ulica: Wysłouchów 30d

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:501-645-756
E-mail:biuro@azik.pl
Strona:www.azik.pl

Nasze motto: „OD WYCZYNU, PRZEZ SPRAWNOŚĆ DO ZDROWIA"

Fitness & Wellness Azik powstał w 2001 roku. Od tego czasu znacząco zmienił się nasz kształt i wizerunek! Stworzyliśmy to miejsce aby każdy z nas mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, z aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem. Oddajemy do Państwa dyspozycji w całości klimatyzowany, nowoczesny i wyjątkowo starannie zaprojektowany obiekt. Znajdziecie w nim: salę do ćwiczeń wzmacniających (siłownię) wyposażoną w sprzęt najwyższej klasy firmy technogym - Linia Personal Selection (maszyny ze sztosem) oraz Pure Strength ( maszyny półwolne oraz przyrządy do ćwiczeń wolnych); strefę cardio wyposażoną w urządzenia firmy Precor (bieżnie, maszyny eliptyczne, AMT, rowerki pionowe oraz poziome). Następną część stanowi strefa sal do zajęć grupowych. Znajdują się w niej dwie przestronne sale, zaaranżowane w zależności od proponowanych na nich zajęć. Jedna sala przeznaczona jest tylko do zajęć prozdrowotnych i mentalnych, druga do zajęć aerobowych, tanecznych i sportów walki. Sale są profesjonalnie nagłośnione i wyposażone w specjalistyczne podłogi sportowe (legarowane), które zapewniają maksymalną ochronę przed urazami stawów, amortyzując uderzenia 7x bardziej niż zwykła podłoga drewniana. Kompleksowe oświetlenie dodaje uroku oraz atmosfery do zajęć. Kolejną część stanowi strefa Wellness czyli: sauna wraz z pokojem wypoczynkowy, gabinet masażu oraz dietetyka. Nasi instruktorzy dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich umiejętności. Wszystkim nieustannie podnosimy kwalifikacje i biorą udział w specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jednocześnie dbamy w sposób zaplanowany o jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez firmowy system szkoleń i kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając jednakże o relaksie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów.

W swojej ofercie posiadamy również bawialnię (jungle fit&fun) dla najmłodszych Klub Małego Azika. Wszystko po to aby umożliwić Państwu spokojny trening o każdej dogodnej dla Państwa porze dnia a dzieci przestaną być pretekstem dla braku aktywności fizycznej.

Fitness & Wellness Azik jako obiekt rekreacyjno-sportowy, łączący w sobie różnorodne formy relaksu dla ciała i ducha, zadba kompleksowo o Państwa doskonałe samopoczucie oraz kondycję psychofizyczną.

„U NAS MASZ DOSTĘP DO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUG FITNESS & WELLNESS"

Zapraszamy serdecznie codziennie w godz. pon - pt 6.30-22.30 sob, ndz 9.00-17.00

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook