Flow Studio Tańca Dagmara Banachiewicz


Flow Studio Tańca Dagmara Banachiewicz
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul.Mackiewicza 16 /4

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:791-356-998
E-mail:db@flowstudio.pl
Strona:www.flowstudio.pl

Założycielką ST Flow jest Dagmara Banachiewicz - swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 1992 roku i przez czternaście lat była czynną tancerką zrzeszoną w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Mistrzyni Okręgu Małopolskiego w stylu standard, tancerka klasy S, uczestniczyła w wielu turniejach w Polsce i za granicą. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktorka gimnastyki sportowej oraz instruktorka tańca towarzyskiego.
Wieloletnie doświadczenie taneczne poparte wykształceniem pedagogicznym oraz poznawanie nowych form tanecznych zainspirowało ją do powstania Studia Tańca Flow.
Założeniem ST Flow jest rozpowszechnianie tańca na różnych szczeblach edukacji od rekreacji do wyczynowej formy tańca sportowego.
Owocem pracy ST Flow jest mini formacja tańca nowoczesnego FLOW-Kraków. Grupa od 5lat uczestniczy w tworzeniu historii studia, poprzez uczestnictwo w turniejach, festiwalach, warsztatach, obozach tanecznych.Stały skład formacji tworzą:
-Agata Legutko
-Anna Legutko
-Dominika Szuba
-Kamila Konieczko
-Klaudia Seweryn

Współpracujemy z wieloma wspaniałymi pedagogami z różnych dziedzin sportowych i tanecznych.

Kursy:

SEKCJA WYCZYNOWA
Dla prawdziwych pasjonatów tańca nowoczesnego(hip-pop,funky,disco) chcących rozwijaś swoje umiejętności taneczne i startować w zawodach tanecznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Taneczne Freestyle i IDO.Zapraszamy na zajęcia stacjonarne w Krakowie w Szkole Podstawowej nr 58 na ul. Stanisława Pigonia 2 w każdy poniedziałek,środe i czwartek od godz. 17:30-19:00. Zajęcia dodatkowe z akrobatyki sportowej z Panem Maciejem Talikiem w każdy wtorek i czwartek w godz.19:30-21:00 na hali gimnastycznej Akademi Wychowania Fizycznego Al.Jana Pawła II 78.

KURSY DLA DZIECI
Proponujemy kursy tańca dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zajęcia odbywają się docelowo w placówkach, z którymi podejmujemy współpracę.Działamy na terenie Krakowa i okolicach miasta. Zajęcia prowadzone są w ramch dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.
KURSY DLA MŁODZIEŻY
Przeznaczone są dla uczniów w wieku gimnazialnym i licealnym. Polecamy jako forma specyfikacji w-f lub jako zajęcia dodatkowe. Na zajęciach stosujemy różne techniki tańca - na pewno nie będzie nudno. Proponujemy zajęcia z Hip-hop Old School, na których można zapoznać się z podstawami popingu, loockingu, c-walk lub zajęcia z tańca towarzyskiego w stylu standard i latynoamerykański. Charakter zajęć zależy od preferencji grupy.
KURSY DLA NOWOŻEŃCÓW
Pierwszy taniec na własnym weselu często spędza sen z powiek nie jednej osobie.Jeśli potrzebujesz lekcji tańca przed tym ważnym wydarzeniem lub po prostu chcesz przygotować niepowtarzalną niespodziankę dla swoich gości, zapraszamy na indywidualne lekcje tańca.

KURSY DLA DOROSŁYCH
Zapraszamy na kursy tańca towarzyskiego.W programie zajęć można zapoznać się z zestawem tańców i wyznaczonych do nich figur tanecznych, które zalecane są w tzw. tańcu użytkowym. Jest to Światowy Program Taneczny, który służy ujednoliceniu tańca na całym świecie.W programie kursu: Walc Angielski, Tango, Walc Wiedeński, Fokstrot, Quikstep, Samba, Cha-cha, Rumba, Jive,Discofox, Merengue oraz Salsa L.A.
Zajęcia proponujemy w terminach weekendowych. Już we wrześniu ruszają nowe grupy!!!

ZAPRASZAMY!!!

ZAINTERESOWANYCH KURSAMI TAŃCA PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook