Gienek Loska Band - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Gienek Loska Band z nową płytą w Klubie Studio!

Rock'n'roll to nie tylko odpowiednie nuty i brzmienie przesterowanej gitary, to przede wszystkim prawda o życiu. Również ta, która boli najbardziej. Może dlatego na prawdziwą rockandrollową muzykę tak mało jest dziś miejsca w naszym sformatowanym, wypucowanym, wypachnionym życiu. I pewnie dlatego GIENEK LOSKA, gdy tylko pojawił się na scenie jednego z telewizyjnych talent shows, od razu podbił serca milionów telewidzów.

28 listopada
grupę Gienek Loska Band będzie można usłyszeć w Krakowie. W Klubie Studio (ul. Budryka 4) zagrają utwory, które znajdą się na ich debiutanckiej płycie. Album ten  to z jednej strony lekcja klasycznego rock'n'rolla, wywiedzionego hen od Allman Brothers i Zeppelinów, ale z drugiej wierność własnym korzeniom - nie tylko pojawiają się motywy ludowe, ale też Gienek nie kryje akcentu, tej wschodniej śpiewności w swoim głosie, która przywodzi na myśl niezapomniane, rockowe lata Czesława Niemena. Innym polskim wokalistą do którego często bywa porównywany, jest Ryszard Riedel – zapewne przez tę szczerość w głosie, której nie sposób się nauczyć, którą po prostu się ma.  A wszyscy doskonale wiemy, że Gienek to ma…

Skład zespołu Gienek Loska Band uzupełniają: klawiszowiec Marcin Młynarczyk (m.in. Blues Obsession, Soul Finger, Czarne Korki) i basista Tomek Setlak (grał m.in. z Jackiem Dewódzkim).

Ceny biletów:
ULGOWY: 25 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)
ZWYKŁY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook