Gural - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Donguralesko, czyli „poznańska pyra” Piotr Górny. Raper wielobarwny, znany również pod ksywkami: Gural, Guraal, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia, Dziadzia Giovanni oraz Osieroconych Płyt Selektor wystąpi 7 października 2011 w klubie Studio (ul. Budryka 4) o godz. 20:00. Wraz z nim pojawią się na scenie: Słoń, Sheller oraz Rafi.

Gural to Hip- Hopowy działacz od 1995 roku. Dziadzior był członkiem takich grup jak: Killaz Group, Super Grupa, K.A.S.T.A., PDG Kartel czy GTW. Miał także okazję współpracować z elitą polskiego rapu: Tede, Sido, DJ Kostek, Fokus, Matheo, Paluch, Grubson, Pezet. 2010 rok to ukoronowanie działalności Giovanni Dziadzia. Został on artystą roku w plebiscycie Podsumowanie 2009 serwisu Poznanskirap.com  W maju tego samego roku w Chicago DonGURALesko i Matheo z pomocą DJ Kokieta i Crystal Laiuene nagrali singla pt. "Synku jestem w budynku 2". I w końcu 11 czerwca 2010 odbyła się premiera nowej płyty Gurala, na którą wszyscy czekali -„Totem Leśnych Ludzi!” Braggadocio!, czyli jeden styl, wiele technik. Gural chętnie chwali się swoim wyśmienitym flow. Słowa są jak pociski. Artysta nie stroni od pochwał względem siebie, jednocześnie z łatwością krytykuje innych. Bragga i diss to dwie ulubione metody stosowane w kawałkach Dziadziora. Krytyka kierowana jest przede wszystkim do ogółu a nie do konkretnych osób.  Muzyczny buntownik: Gural łamie wszelkie schematy pisząc tekst! Dla niego nie ma zasad wiecznych. Słowo goni słowo z prędkością światła a teksty mają finezję i charakter. Są barwnym dynamitem! Liczne porównania i określenia nadają głębszy sens.

Shellerini to poznański raper. Znany również pod ksywkami: Sheller, S-h, Szelma, Szelka, Norman Bates. Niezastąpiony członek PDG Kartel. WSRH( Wyższa Szkoła Robienia Hałasu)-  team ten stworzył wraz ze Słoniem. Przygodę z muzyką rozpoczął 1996 roku, ale tak naprawdę dał się poznać publice w 2002 roku. Pojawił się wtedy gościnnie na płycie Donguralesko „Opowieści z betonowego lasu” w kawałku „PDG”

Ceny biletów:
30 PLN (przedsprzedaż),
39 PLN (w dniu występu)

Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl
BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Karlik.

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook