Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

IMAX Day - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Orange IMAX – już po raz 11 – zaprasza widzów na coroczny Dzień Kina. Promocja jest ważna w kinach Orange IMAX w całej Polsce w dniu 15 września. Na widzów czeka specjalny repertuar. Wszystkie filmy wyświetlane będą w technologii 3D na gigantycznych ekranach Orange IMAX w promocyjnej cenie 11 zł! Tego nie można przegapić!

Podczas IMAX Day widzowie z Warszawy, Krakowa, Poznania, Łodzi i Katowic będą mogli obejrzeć wszystkie filmy w wersji 3D. W repertuarze nie zabraknie takich hitów jak: „Piraci z Karaibów 4”, „Dzikie z Natury” czy „Matki w mackach Marsa”.

„To już 11 edycja Orange IMAX Day! Cieszymy się bardzo, że organizowany przez nas Dzień Kina przypadł do gustu polskim widzom, którzy tego dnia licznie odwiedzają nasze kina. Wzorem poprzednich edycji, także w tym roku przygotowaliśmy dla kinomaniaków specjalny repertuar filmowy. Ogromne ekrany kin Orange IMAX oraz zastosowana technologia 3D zagwarantują świetną zabawę! Serdecznie zapraszamy na IMAX Day” – powiedziała Iwona Kuźnik, Orange IMAX.  

Podczas tegorocznego IMAX Day widzowie będą mogli obejrzeć m.in. czwartą część przygód Kapitana Jacka Sparrowa, który razem ze swoim odwiecznym wrogiem kapitanem Barbossą wyrusza na poszukiwania Fontanny Młodości oraz przezabawną opowieść „Matki w mackach Marsa”, opowiadającą o tym, że warto doceniać swoją mamę. Orange IMAX przygotował także serię filmów dokumentalnych. Nie zabraknie inspirującej opowieści o miłości, poświęceniu oraz nadzwyczajnej więzi między ludźmi i zwierzętami – „Dzikie z Natury 3D”, podróży w czasie i przestrzeni, dzięki której widzowie dowiedzą jak niezwykły jest wszechświat – „Hubble 3D” oraz opowieści o prehistorii – „SeaRex 3D”.

Wszystkie filmy prezentowane podczas IMAX Day wyświetlane będą w technologii 3D.

Repertuar kina Orange IMAX Kraków na IMAX DAY 15 września:

10:00 Dzikie z Natury 3D

11:00 Hubble 3D

12:15 Sea Rex 3D

13:30 Matki w mackach Marsa 3D

15:15 Dzikie z Natury 3D

16:15 Hubble 3D

17:15 Sea Rex 3D

18:15 Dzikie z Natury 3D

19:15 Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach 3D

22:00 Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach 3D


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook