Inauguracja PWN Cracow - Hotel WyspiańskiPod hasłem „Kobiety i kariera” odbędzie się 27 marca br. w Krakowie inauguracja działalności małopolskiego oddziału Professional Women’s Network Global. Stowarzyszenie skupia się na dostarczeniu kobietom niezbędnego wsparcia oraz narzędzi do obejmowania stanowisk menedżerskich i sięgania po przywództwo. W trakcie konferencji będzie można zapoznać się z ideą networkingu oraz podyskutować z branżowymi ekspertami o roli kobiety w biznesie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W czwartek, 27 marca, w Krakowie, oficjalnie zadebiutuje oddział międzynarodowej organizacji networkingowej Professional Women’s Network Global (PWN Global). Na program inauguracji krakowskiego oddziału złożą się cztery prelekcje oraz sesja networkingowa. Gośćmi  spotkania będą doświadczone kobiety biznesu, managerki i przedsiębiorczynie: Monika Lech – odpowiadająca za serwisy treściowe i zespoły redakcyjne w Grupie Onet SA, Agnieszka Kręblewska – specjalistka HR, Joanna Zawada–Kubik Executive Coach oraz Agnieszka Flis – Partner i Konsultant w firmie Advisory Group TEST Human Resources. Prelegentki opowiadać będą o karierze z kobiecej perspektywy, o barierach, jakie kobiety napotykają lub same sobie stawiają na drodze rozwoju zawodowego oraz o tym, czego mężczyźni mogą nauczyć się od kobiet w biznesie.

PWN Global (wcześniej European PWN) to międzynarodowa organizacja networkingowa, mająca swoje przedstawicielstwa niemal w całej Europie, a od niedawna także w Ameryce Południowej i Azji. Działalność Stowarzyszenia skierowana jest do aktywnych zawodowo kobiet, zarówno tych na kierowniczych stanowiskach, jak i prowadzących własną działalność. Jego podstawowym celem jest  promocja rozwoju zawodowego kobiet na wszystkich etapach kariery  oraz promocja zrównoważonego rozwoju biznesu. Stowarzyszenie otwarte jest także na mężczyzn. W ramach działalności PWN organizowane są programy mentoringowe, szkolenia czy inicjatywy takie jak Women on Boards (Kobiety do Zarządów).

Oficjalne polskie przedstawicielstwo PWN powstało w 2011 roku w Warszawie.  Krakowski oddział został powołany do życia z inicjatywy Natalii Ciężak, uczestniczki programu mentoringowego, członka zarządu PWN Warsaw. - Udział w programie zainspirował mnie i zwrócił uwagę na konieczność przykładania większej wagi do budowania naturalnych sieci networkingowych oraz wzajemnego wspierania się w biznesie – mówi Natalia Ciężak. - Pomyślałam, że taka inicjatywa potrzebna jest także w Krakowie. Liczymy na to, że uda nam się zainteresować naszą ofertą jak najwięcej kobiet.

Inauguracja działalności stowarzyszenia ma charakter otwarty. Odbędzie się 27 marca w hotelu Wyspiański w Krakowie o godz. 18:00. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy na stronie www.pwncracow.evenea.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook