Interaktywne ferie w Cinema ParkuPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Sanki, jabłuszka i ciepłe czapki w ruch – w Krakowie trwają ferie zimowe! Wszyscy, którzy zdecydowali się zostać w mieście, mogą spędzić ferie w wyjątkowy sposób. Interaktywne kino Cinema Park zaprasza do udziału we wspólnej zabawie!

Z okazji ferii zimowych Cinema Park w Bonarce przygotowało dla najmłodszych i ich rodziców, obok standardowej oferty, liczne atrakcje. To wspaniała okazja, żeby spędzić z całą rodziną wyjątkowy dzień w interaktywnym kinie!

Dla spędzających ferie w Krakowie, Cinema Park przygotował ciekawe gry i zabawy. Prawdziwie zimowy klimat ferii w Cinema Parku zapewnią rebusy, kolorowanki, w tym wspólne kolorowanie wielkich plakatów oraz przygotowane przez kino niespodzianki. Każdy milusiński będzie mógł zostawić swój wpis w Wielkiej Księdze Małych Gości, a najlepsze z nich zostaną opublikowane na stronie www.cinemapark.pl. Festiwal zabaw i atrakcji trwa całe ferie!

Oczywiście oprócz dodatkowych atrakcji goście Cinema Parku będą mogli uczestniczyć w interaktywnych programach edukacyjnych z oferty Cinema Parku: „Niezwykły świat techniki”, „Na ścieżkach wiary”, „Cztery żywioły”, „Królestwo zwierząt”, „Podróże kosmiczne” oraz „Wszystko o człowieku”. To niepowtarzalna okazja do zwiedzenia każdej z sześciu interaktywnych sal komplesu: Inspiracji, Interakcji, Wyobraźni, Muzyki, Ruchu i Sali 3D. W każdej z nich widzowie będą mogli wykorzystać inny ze zmysłów. Świetna, kilkugodzinna zabawa dla całej rodziny gwarantowana!


Cinema Park Kraków:
Cinema City Bonarka, ul. Kamieńskiego 1130-644 Kraków

Więcej informacji: info.krakow@cinemapark.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook