"John Carter 3D" - IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Świat na skraju zagłady, okrutny konflikt oraz bezwzględna walka o wolność! Najnowsze dzieło Andrew Stantona – spektakularny „John Carter 3D” – trafi na gigantyczne ekrany kin IMAX w całej Polsce już 9 marca 2012 roku. Widzowie spragnieni przygód oraz fani science-fiction nie mogą tego przegapić! Wielka przygoda jest w zasięgu ręki!

IMAX® – synonim innowacyjnej technologii kinowej – porwie widzów filmu „John Carter 3D” w widowiskowy i egzotyczny świat Barsoom. Dzięki ultranowoczesnej technologii każdy będzie mógł poczuć się tak, jakby sam brał udział w niebezpiecznej walce między zniewalającą księżniczką Dejah Thoris a okrutnym Marsjaninem-barbarzyńcą Tarsem Tarkasem.

„John Carter 3D” w kinach IMAX dostarczy widzom nieopisanych wrażeń! Niesamowita głębia obrazu, wrażenia dźwiękowe na najwyższym poziomie oraz największe w Polsce ekrany – aż 14 metrów wysokości i 24 metry szerokości! Przyjdź do IMAX i przekonaj się, jakich niezwykłych emocji możesz doświadczyć w kinie!

„John Carter to pełna akcji opowieść o wielkiej przygodzie na nieznanej i tajemniczej planecie. Tego typu filmy oczywiście najlepiej ogląda się na olbrzymich ekranach i w widowiskowym trójwymiarze! Technologia wykorzystywana w IMAX umożliwia wyświetlanie zarówno filmów 2D, jak i 3D w nieosiągalnej dla innych kin jakości. Ponadto, dzięki projektorom IMAX® Digital efekt trójwymiaru jest nieporównywalnie „głębszy” niż w tradycyjnych kinach. IMAX to gwarancja zabawy na najwyższym poziomie! Przygoda czeka w IMAX!” – zapowiada film Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

„John Carter 3D” to historia zmęczonego wojną byłego kapitana, który w niewyjaśnionych okolicznościach zostaje przeniesiony na planetę Barsoom. Uwięziony w świecie stojącym nad przepaścią, John zdaje sobie sprawę, że losy egzotycznego miejsca i jego mieszkańców leżą w jego rękach, a to, co go spotyka, pozwala mu na nowo odkryć swoje człowieczeństwo.
Od 9 marca film „John Carter 3D” można oglądać w trójwymiarze, na gigantycznych ekranach kin IMAX w całej Polsce. Przygoda czeka!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook