Juwenalia Krakowskie - Juwenaliowa Noc Kabaretowa w Klubie StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

19 maja o godz. 19.00 w Klubie Studio odbędzie się Juwenaliowa Noc Kabaretowa.

Z pewnością kabaret niebanalny. Trzy osobowości sceniczne, które się doskonale uzupełniają tworząc programy zabawne, ciekawe, intrygujące i inspirujące. Potwierdzają to liczne nagrody, wyrazy uznania środowiska kabaretowego i zawsze: maksymalnie rozbawiona publiczność.

Kabaret Jurki to lekka i nieszablonowa forma, ale przy okazji – treść naprawdę dobrej jakości. Do tego dodajmy wysoki kunszt aktorski oraz umiejętność nawiązania wspaniałego kontaktu z publicznością.

Kabaret Czesuaf pochodzi z Poznania. Tworzy go trzech mężczyzn łączących młodzieńczą, wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce.

Czesuaf umiejętnie łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i podczas imprez firmowych oraz widowisk plenerowych. Potwierdzeniem wysokiego poziomu reprezentowanego przez Kabaret Czesuaf są liczne nagrody zdobywane na najważniejszych polskich przeglądach kabaretowych, m.in. II Nagrody na przeglądach PAKA 2007 i 2009.

Najnowszy program Czesuafa nosi tytuł "Program na Życzenie". Jest to ponad godzina znakomitej zabawy przy skeczach i piosenkach opartych na nietuzinkowym, inteligentnym dowcipie.

Kabaret Szarpanina to czterech uzdolnionych aktorsko i tekstowo mężczyzn. O sobie żartują, że są kabaretem z nadmorskiego miasta pod Berlinem. Na swoim koncie mają 3 autorskie programy kabaretowe: „Wyspa”, „Krajm Storys” oraz „Pierepałki” Dynamiczny program okraszony porywającą grą aktorską i oprawą muzyczną to cechy, jakimi Szarpaninę określają widzowie, jurorzy i jakimi Szarpanina określa się sama.

Szarpanina to również główny animator życia kabaretowego Szczecina i okolic. Kabaret jest organizatorem największego festiwalu kabaretowego w regionie - Szczecioskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów SZPAK. Są również autorami scenariuszy kilku kabaretonów i koncertów tematycznych. Dodatkowo piszą skecze radiowe w ramach współpracy z Polskim Radiem Szczecin. Ich koncert to gwarancja dobrej zabawy i kabaretu na wysokim poziomie.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook