Kabaret Młodych Panów - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Kabaret Młodych Panów to jeden z najbardziej popularnych i cenionych obecnie na polskiej scenie kabaretowej. W dniu 30 listopada 2011 zawita do klubu Studio (ul. Budryka 4), aby wystąpić w ramach Cytrynówki nr 19,5. Kabareton rozpocznie się o godzinie 20:00.

Kabaret wystąpi po raz pierwszy w Krakowie z premierą swojego najnowszego „Nowego Programu”! Kabaret Młodych Panów to nie tylko bardzo przystojni młodzi mężczyźni, ale również artyści z dużym dorobkiem scenicznym, którzy wciąż się rozwijają, poszukują nowych dróg tworzenia, odkrywają swoje mocne strony. Jedną z nich jest z pewnością sztuka rozbawiania widza. To główny powód dla którego kabaret zyskuje coraz większą popularność. Podziwiani, uwielbiani, zapraszani na wszelkie możliwe wydarzenia kabaretowe. Do tego mają dystans do siebie i tą szczególną umiejętność przekonywania do siebie widza. Z tego względu publiczność na ich występach zaśmiewa się do łez, bije brawa do upadłego, no i przede wszystkim: rewelacyjnie się bawi!

Ceny biletów:

20/30 PLN (przedsprzedaż)  
25/35 PLN (w dniu występu)
Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl, na stronach: www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl

BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek.
Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook