Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Kabaret Skeczów Męczących - Klub Studio21 października o godz. 20.00 w klubie Studio odbędzie się występ Kabaretu Skeczów Męczących.

Kabaret Skeczów Męczących powstał w 2003 roku w Kielcach i zdołał szybko podbić serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Z roku na rok jego członkowie sami podnoszą sobie poprzeczkę i przygotowują coraz bardziej dojrzałe programy.

Kabaret Skeczów Męczących od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę niezależnie od charakteru wydarzenia: potrafi ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, jak i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach. To oni jak nikt potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania występu; tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraj, zaś swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.

O tym, że Kabaret Skeczów Męczących to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny, świadczą miliony odsłon skeczów i teledysków (nierzadko dość kontrowersyjnych), rozliczne wyróżnienia i nagrody, świetne przyjęcie wszystkich autorskich programów oraz – przede wszystkim – rzesze wiernych fanów. Warto 21 października odwiedzić Klub Studio i stać się jednym z nich!

Ceny biletów:
Ulgowe: 25 PLN (w przedsprzedaży) / 30 PLN (w dniu występu)
Normalne: 30 PLN (w przedsprzedaży) / 35 PLN (w dniu występu)


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook