Kino Sfinks - repertuar na marzec



Powiązane obiekty:
Powiązane newsy:

cz. 1 III 17.00    Dziennik zakrapiany rumem                USA
19.15    Musimy porozmawiać o Kevinie                USA/W.Brytania
pt. 2 III 17.15    Obrazy malarskie i filmowe
– filmy animowane Adeli Kaczmarek i przyjaciół
19.00    Rzeź (komediodramat)                    Francja/Niemcy
sb. 3 III 17.00    Czas wojny (wojenny/familijny)                USA
19.40    Rzeź                            Francja/Niemcy
nd. 4 III 17.00    Rzeź                            Francja/Niemcy
18.40    Czas wojny                        USA

wt. 6 III 17.00    Czas wojny                        USA
19.40    Rzeź                            Francja/Niemcy
śr. 7 III 11.30    Seans z Maluszkiem: Rzeź                Francja/Niemcy
17.00    Rzeź                            Francja/Niemcy
18.40    Czas wojny                        USA
cz. 8 III 17.00    Kobieca strona kina, czyli Dzień Kobiet z „Przeminęło z wiatrem”
pt. 9 III 17.00    Amador (dramat)                    Hiszpania
19.05    Moneyball (dramat biograficzny)            USA
sb. 10 III 17.00    Moneyball                        USA
19.25    Amador                        Hiszpania
nd. 11 III 17.00    Amador                        Hiszpania   
19.05    Moneyball                        USA

wt. 13 III
17.00    Moneyball                        USA
19.25    Amador                        Hiszpania
śr. 14 III 17.00    Amador                        Hiszpania
19.05    Moneyball                        USA
cz. 15 III 16.00    Amador                        Hiszpania
19.30    DKF: W NIEMYM KINIE – „NAQOYQATSI” z
muzyką na żywo grupy MASZYNA ALADYNA       
pt. 16 III 17.00    Moja łódź podwodna (komediodramat)            USA/W.Brytania
19.00    Nagroda (dramat)                    Meksyk/Polska
sb. 17 III 17.00    Moja łódź podwodna                    USA/W.Brytania
19.00    Nagroda                        Meksyk/Polska
nd. 18 III 17.00    Nagroda                        Meksyk/Polska
19.10    Moja łódź podwodna                    USA/W.Brytania
wt. 20 III 17.00    Moja łódź podwodna                    USA/W.Brytania
19.00    Nagroda                        Meksyk/Polska
śr. 21 III 11.30    Seans z Maluszkiem: Moja łódź podwodna        USA/W/Brytania
17.00    Nagroda                        Meksyk/Polska
19.10    Moja łódź podwodna                    USA/W.Brytania
cz. 22 III 17.00    Moja łódź podwodna                    USA/W.Brytania
19.00    Nagroda                        Meksyk/Polska

pt. 23 III
17.00    W ciemności (dramat)                    Polska/Niemcy
19.30    Drzewo życia (dramat)                    USA
sb. 24 III 15.10    Happy feet: Tupot małych stóp 2            USA/Australia
17.00    Drzewo życia                        USA
19.20    W ciemności                        Polska/Niemcy
nd. 25 III 15.10    Happy feet: Tupot małych stóp 2            USA/Australia
17.00    W ciemności                        Polska/Niemcy
19.30    Drzewo życia                        USA
wt. 27 III 17.00    W ciemności                        Polska/Niemcy
19.30    Drzewo życia                        USA
śr. 28 III 17.00    Drzewo życia                        USA
19.20    W ciemności                        Polska/Niemcy
cz. 29 III 17.00    Drzewo życia                        USA
19.20    W ciemności                        Polska/Niemcy
pt. 30 III 17.00    Elena (dramat)                        Rosja
19.05    Żelazna dama (biograficzny)                W.Brytania
sb. 31 III 17.00    Elena                            Rosja
19.05    Żelazna dama                        W.Brytania
nd. 1 IV 17.00    Żelazna dama                        W.Brytania
19.05    Elena                            Rosja


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook