Konkurs - Klub Bunkra SztukiPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt cyklu spotkań Klubu Bunkra Sztuki! Klub Bunkra Sztuki powstał w 1998 roku. Od tego czasu w jego ramach zorganizowano ponad 900 interdyscyplinarnych spotkań z artystami, grupami i instytucjami artystycznymi, kuratorami, krytykami i teoretykami sztuki najnowszej (zobacz archiwum spotkań: http://bunkier.art.pl/kbs/archiwum )

Proponowanym przez nas tematem pierwszego konkursu na autorski program spotkań Klubu Bunkra Sztuki jest KOMUNIKACJA. Interesuje nas jej obecność w sztuce współczesnej, w dziele sztuki, na linii artysta-odbiorca, w relacji instytucja wystawiennicza-publiczność etc. Zakładamy dużą swobodę w interpretacji tematu, licząc przy tym na kreatywność autorów zgłoszonych projektów. Zależy nam na tym, aby temat programu korespondował z formą realizacji spotkań. Traktujemy zatem KOMUNIKACJĘ nie tylko jako merytoryczne założenie konkursowego projektu, lecz także jako technikę realnej wymiany myśli, która będzie miała miejsce w czasie spotkań KBS.

Konkurs zakłada dwuetapowy wybór najlepszego projektu. W pierwszym etapie to komisja wyłoni trzy najlepsze propozycje. W drugiej części wyróżnieni autorzy będą mogli skonfrontować swoje pomysły z oczekiwaniami naszej publiczności, każdy z nich przeprowadzi bowiem „pokazowe” spotkanie. Ostatecznie to publiczność Bunkra Sztuki wybierze najbardziej oryginalny projekt.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 2 stycznia 2012 roku.

Szczegóły w regulaminie konkursu na stronie internetowej: http://bunkier.art.pl/press/pokaz/146

Pytania prosimy kierować na adres: edu@bunkier.art.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook