"Ladies Night" - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Drogie Panie pora zarezerwować wieczór w kalendarzu – zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night! Święto kobiet rozpocznie się już 19 kwietnia, o godzinie 19:30 – w kinach Cinema City Bonarka i Cinema City Galeria Kazimierz! Tym razem wieczór upłynie pod znakiem atrakcji orientalnych w związku z pokazem przedpremierowym filmu „Połów szczęścia w Jemenie”.

Pokazy jogi Szkoły Jogi na Dębnikach, malowanie dłoni henną, kupony na masaże orientalne od ESTE TEAM, prezentacje orientalnych fryzur przez studio Karoline i najnowszych trendów w makijażu – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na najbliższe spotkanie z cyklu Ladies Night. Na wszystkie panie czeka także góra prezentów od partnerów wydarzenia, którymi są: Ferrero, Dax Perfecta, Palette, Chipita Sweet Thing, MasterCard PayPass, Hugo Boss Orange, Douwe Egberts (Prima – Sara Lee), Dr Oetker, Yves Rocher i BLOW La Feminine Edition. W każdy trzeci czwartek miesiąca trwa święto kobiet z Cinema City!

„Ladies Night kolejny raz wkracza do kin Cinema City. Po sukcesie pierwszej edycji kobiecych spotkań, przygotowaliśmy jeszcze więcej – tym razem orientalnych – atrakcji! Nie zabraknie porad ekspertów, upominków oraz tradycyjnie już – przedpremierowego pokazu. Zapraszamy na najnowszy film Lasse Hallströma – ‘Połów szczęścia w Jemenie’. Ta niezwykle oryginalna i pełna ciepłego humoru produkcja z udziałem Emily Blunt oraz Ewana McGregora z pewnością wprawi wszystkie Panie w doskonały nastrój. Każdy trzeci czwartek miesiąca jest dniem tylko „babskich spotkań” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

„Ladies Night” – tego nie może przegapić żadna kobieta! Przyjdź już 19 kwietnia o godz. 19.30 na Ladies Night do Cinema City i przekonaj się jak wygląda prawdziwe święto kobiet!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook