Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Ladies Night - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Tajniki uwodzenia i sztuka romansu, a na deser – zniewalający Robert Pattinson na ekranie! Majowe spotkanie Ladies Night w Cinema City Bonarka i Cinema City Galeria Kazimierz upłynie pod znakiem rozpieszczania i uwodzenia. Drogie Panie, zarezerwujcie majowy wieczór w kalendarzu – zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night! Święto kobiet rozpocznie się już 24 maja, o godzinie 19:30. Nie pozwól, by Ciebie tam zabrakło!

Porady stylistów, jak skutecznie uwodzić wdziękiem, porady kosmetyczne – to tylko niektóre atrakcje, które czekają podczas najbliższego spotkania z cyklu Ladies Night w Cinema CityBonarka. Nie zabraknie oczywiście prezentów od partnerów wydarzenia, którymi są: Dax Perfecta, Palette, MasterCard PayPass, Douwe Egberts (Prima – Sara Lee), Yves Rocher, BLOW La Feminine Edition, No-Spa i Limber. Święto kobiet z Cinema City już 24 maja!

Oprócz porad i niespodzianek, na wszystkie Panie we wszystkich kinach Cinema City czeka także konkurs, w ramach którego do wygrania nieprawdopodobnie stylowy kobiecy rower Limber CLS 26. To nie wszystko!
Na deser czeka przedpremierowy pokaz filmu „Uwodziciel” z nieziemsko przystojnym Robertem Pattinsonem w roli głównej! Majowe Ladies Night zapowiada się niezwykle elektryzująco!

„Ladies Night” – tego nie może przegapić żadna kobieta! Przyjdź już 24 maja o godz. 19.30 na Ladies Night do Cinema City Bonarka i Cinema City Galeria Kazimierz i przekonaj się jak wygląda prawdziwe święto kobiet!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook