Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Ladies Night - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Na ekranie festiwal wykwintnych dań, przysmaki z różnych stron świata, a na deser przepyszny duet – Jean Reno i Michael Youn w przezabawnej komedii „Faceci od Kuchni”. Drogie Panie, zarezerwujcie czwartkowy wieczór w kalendarzu – zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night! Święto kobiet rozpocznie się już 28 czerwca, o godzinie 19:30 w Cinema City Bonarka i Cinema City Galeria Kazimierz . Centymetry, wagi i kalkulatory kalorii zostają w domu.

Spotkania z szefami kuchni, warsztaty robienia Sushi prowadzone przez EDO SUSHI BAR , porady kulinarne i niespodzianki – to wszystko będzie czekać na uczestniczki kolejnego Ladies Night w Cinema City. Oczywiście nie zabraknie także podarunków od partnerów wydarzenia, którymi są: Yves Rocher, Douwe Egberts (Prima – Sara Lee), BLOW, No-Spa oraz Skoda.

Wieczór zakończy przedpremierowy pokaz filmu „Faceci od Kuchni”. Paryż, wyśmienite jedzenie oraz ludzie, którzy umieją ugotować wszystko, czyli duet – Jean Reno i Michael Youn jako Faceci od Kuchni. Sympatyczna i rozgrzewająca optymistycznym przesłaniem opowieść o ludziach, którzy połączyli pasję z życiem zawodowym z pewnością przypadnie wszystkim Paniom do gustu.

Przyjdź już 28 czerwca o godz. 19.30 na Ladies Night do Cinema City i przekonaj się jak wygląda prawdziwe święto kobiet!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook