Ladies Night - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Koniec świata już za 3 tygodnie? Panika, strach czy raczej szaleństwo i spróbowanie wszystkiego co do tej pory wydawało się niedostępne?! Drogie Panie, zarezerwujcie czwartkowy wieczór w kalendarzu – zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night. Tym razem „chwytamy chwilę” razem z praktykami od najlepszych uciech w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Święto kobiet rozpocznie się już 12 lipca, o godzinie 19:30 w  kinach Cinema City Galeria Kazimierz i Bonarka. Zapowiada się uczta dla ciała i ducha.

Lipcowa odsłona Ladies Night upłynie pod hasłem – Chwytaj chwilę, ciesz się życiem! Na uczestniczki – oprócz prezentów od partnerów wydarzenia, którymi są: BLOW, KFC oraz Skoda – czekają również ciekawe porady z zakresu urody, pielęgnacji i relaksu. Zapowiada się wieczór pełen przyjemności i rozpieszczania. Święto kobiet z Cinema City już 12 lipca!

Spotkanie zakończy przedpremierowy pokaz filmu „Przyjaciel do końca świata”. Czołowy komik Hollywood Steve Carell i przepiękna Keira Knightley zadbają o dobry humor wszystkich uczestniczek Ladies Night. Podróż życia warta każdego grzechu z pewnością rozbawi do łez!
Prawdziwe święto kobiet już 12 lipca o godz. 19.30 w Cinema City Galeria Kazimierz oraz Bonarka


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook