"Ladies Nights" - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Cinema City zaczaruje Kobiety – nadchodzą Ladies Nights! Ladies Nights cykl seansów w pełnym wdzięku kobiecym stylu w Cinema City Bonarka i Cinema City Galeria Kazimierz!

Babskie pogaduchy, najnowsze kinowe premiery oraz ciekawi eksperci! Dzień Kobiet zapoczątkuje niezwykły kobiecy cykl wieczorów filmowych – Ladies Nights – w kinach Cinema City aż w 12 miastach Polski. Kobiety rezerwujcie każdy trzeci czwartek miesiąca! Ten dzień należeć będzie tylko do Was! A już 8 marca dowiecie się … „Jak upolować faceta”?!

Podczas spotkań Ladies Nights nie zabraknie największych kinowych hitów, inspirujących i praktycznych porad z zakresu urody, zdrowia i pielęgnacji oraz tego, co kobiety lubią najbardziej – konkursów, góry prezentów i niespodzianek!

„Ladies Nights” – tego nie przegapi żadna kobieta! W każdy trzeci czwartek miesiąca Cinema City zaprasza na wyjątkowy seans poprzedzony dodatkowymi atrakcjami, które uczynią ten dzień prawdziwym świętem kobiet! Każda Pani wyjdzie z seansu z torba pełna prezentów! Nie pozwól, by Ciebie tam zabrakło! Przyjdź już 8 marca o godz. 19.30 na Ladies Nights i przekonaj się jak wygląda prawdziwe święto kobiet!
W Krakowie na Ladies Night zapraszamy do kin Cinema City Bonarka i Cinema City Galeria Kazimierz.

Specjalnie dla wszystkich Pań, z okazji Dnia Kobiet oraz Ladies Nights, Cinema City przygotowało przedpremierowy pokaz filmu „Jak upolować faceta?”. Sensacyjnie romantyczna komedia z genialną rolą Katherine Heigl z pewnością rozbawi do łez i sprawi, że 8 marca będzie kojarzył się wyłącznie ze świetną zabawą. Widzowie razem ze Stephani Plum – początkującą „łowczynią głów” odkryją, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje. A to nie wszystko! Na wszystkie Panie tuż przed seansem czekają niesamowite atrakcje! Zapowiada się naprawdę dobra zabawa!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook