Leśne Spa


Leśne Spa
Adres
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-426
Ulica: ul. Gajowa 16

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 266-60-26
E-mail:lesnespa@lesnespa.pl
Strona:www.lesnespa.pl

Leśne Spa - to miejsce gdzie już od progu można poczuć relaksującą moc zieleni i uzdrawiającą siłę natury. Niezapomniane chwile zapewni Państwu czas spędzony w saunie fińskiej, łaźni parowej, w jacuzzi czy wypoczynek przy kominku.
Dla bardziej wymagających proponujemy 4 gabinety spa a w nich propozycje: rytuałów, masaży, kąpieli oraz kompleksową pielęgnacje twarzy i ciała. Jako jedyni w Polsce oferujemy zabiegi w kapsule SPA Neoqi Flamingo z rewelacyjnym systemem przeciwstarzeniowym "ANTY ANGING EFECT LIGHT". Zwolennikom aktywnego spędzania wolnego czasu proponujemy kameralny basen z nurtem rzecznym, aquaaerobik i salę fitness.

SPA - "Sanus Per Aquam" czyli "Zdrowie przez wodę". Podstawą SPA jest założenie, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy - może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymuować do działania.
SPA to sposób na osiągnięcie harmonii ducha i ciała dzięki zabiegom opartym na wodzie.

Wellness - to filozofia mówiąca o tym, że do pełnej harmonii potrzebna jest równowaga pomiędzy ciałem a duchem. Zabiegi wellness oddziałują na wszystkie zmysły - dotyku, węchu, wzroku i słuchu. Swoje dobrodziejstwa Wellness czerpie z natury i filozofii dalekiego wschodu. Filozofię Wellness stworzył amerykański lekarz Dr. Halbert Dunn w 1959 r.
W swojej teorii po raz pierwszy połączył on dwa pojęcia: fitness i dobrego samopoczucia. Twierdził, że ciało i umysł powinny pozostać w równowadze.
Wellness dosłownie oznacza dobre samopoczucie, oparte na harmonii ciała i umysłu, jest sposobem bycia i sposobem na życie. W dużej mierze zdrowie człowieka zależy od niego samego, dlatego też żyjąc i przestrzegając zasad Wellness osiąga się nie tylko zgrabnie wyrzeźbione ciało, ale i dobrą kondycje fizyczną, czyli żyjąc zgodnie z filozofią Wellness uwzględniamy i rozpieszczamy swoje potrzeby psychologiczne, towarzyskie, intelektualne, emocjonalne, finansowe, oraz fizyczne.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook