Magiczny sierpień w Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Nagrodo pokaż się! Magiczny sierpień w Cinema City!

Minęły zaledwie trzy tygodnie od rozpoczęcia czarodziejskiej promocji Cinema City ‘Magiczna Koperta’, a do rąk widzów trafiło już wiele atrakcyjnych nagród, w tym  m.in. skutery czy telewizory. To nie koniec zabawy! Już tylko przez miesiąc – ale za to każdego dnia – odwiedzający Cinema City mają okazję na zgarnięcie niesamowitych niespodzianek w magicznej loterii. Na głodnych nagród kinomaniaków czeka również ‘Magiczna promocja SMS’, a w niej popcorn, bilety i kinowe niespodzianki. Poczuj magię kina! Kup bilet i sprawdź, co przyniesie zaczarowana koperta.

Już tylko do końca sierpnia 2012 – w ramach wakacyjnej loterii Cinema City – widzowie mają szansę wygrać magiczne nagrody. Wśród nich eleganckie i komfortowe samochody Lancia Ypsilon, kolorowe skutery ZIPP czy telewizory TLC LED 32. Co zrobić aby pomóc swojemu szczęściu? Wystarczy kupić bilet na dowolny film z bogatego repertuaru Cinema City i przekonać się, co kryje w sobie dołączona do niego ‘Magiczna Koperta’. Pod tajemniczą zdrapką – tak, jak w bajecznej historii o Dżinie – czekają niesamowite niespodzianki. Każda wizyta w kinie to okazja na kolejne wygrane.

To nie koniec magii! Jeden kupon – dołączony do każdego zakupionego biletu na film – to przepustka do aż dwóch konkursów, organizowanych przez Cinema City i podwójna szansa na wygraną! Oprócz tajemniczej koperty, Cinema City przygotowało dla swoich widzów również ‘Magiczną promocję SMS’, w której można powalczyć o dodatkowe nagrody. Wystarczy jedynie przesłać – na numer 81020 – prawidłową odpowiedź na pytanie umieszczone na kuponie wraz z unikalnym kodem z koperty, by przeżywać magiczne chwile, dzięki atrakcyjnym nagrodom od Cinema City. Koszt SMSa 0,12 pln brutto.

Nie przegap swojej szansy! Loteria „Magiczna Koperta” i „Magiczna promocja SMS” w Cinema City  trwają tylko do końca sierpnia 2012 roku. Daj się porwać magii kina i zgarniaj odjazdowe nagrody!
Partnerami wakacyjnej akcji Cinema City są: Lancia, Coca-Cola, HP, Halls, TCL, Ubisoft, Pizza Hut oraz Zipp.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook