Maraton "Saga Zmierzch" - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Najbardziej oczekiwany film sezonu – „Saga Zmierzch. Przed świtem. Część 1” – wkracza do kin Cinema City w całej Polsce! Specjalnie dla fanów Edwarda, Belli i Jacoba już 17 listopada – jeszcze przed oficjalną polską premierą – Cinema City przygotowało wyjątkowy maraton „Saga Zmierzch”. Najnowszą część można obejrzeć także podczas nocnych pokazów z 17 na 18 listopada, o godzinie 0:01. Nie może Cię tam zabraknąć!

Huczne wesele i namiętność, która zaskoczy młodych małżonków! Walka na śmierć i życie o miłość, rodzinę i przyjaciół! Czy wampiry i wilki zjednoczą siły w nierównej walce z potężnym klanem Volturi? Do czego doprowadzi decyzja Belli?
Dla milionów fanów sagi o najsłynniejszych wampirach – nie mogących się doczekać ekranizacji przedostatniej części serii „Saga Zmierzch. Przed świtem. Część 1” – Cinema City przygotowało pokaz specjalny.

Poza najnowszą częścią kultowej serii o wampirach widzowie Cinema City zobaczą także dwie poprzedzające historie „Księżyc w nowiu” oraz „Zaćmienie”. Maratony będą wyświetlane już w czwartek 17 listopada, o godzinie 19.30 we wszystkich 31 multipleksach Cinema City w Polsce. Ponadto, najnowszą część można obejrzeć także podczas specjalnych nocnych pokazów z 17 na 18 listopada o godzinie 0:01. Wieczność to dopiero początek!

Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella i Edward wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W gorącym mieście karnawału młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży, która staje się początkiem pełnych dramatyzmu wydarzeń. Narodziny dziecka wzbudzą niepokój przywódców świata wampirów – klanu Volturi, a także zmuszą Jacoba do wyboru między przyjaźnią a miłością. Ostateczną decyzję podejmie także Edward. Czy zdąży na czas i czy uda mu się ocalić to, co kocha najbardziej?

Widzowie odwiedzający warszawskie Cinema City za bilet na maraton filmowy „Saga Zmierzch” zapłacą 31 złotych. Natomiast „zmierzchomaniacy” z pozostałych miast jedyne 29 złotych. Tego nie można przegapić!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook