Mięta Resto Bar


Mięta Resto Bar
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Krupnicza 19a

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 380-96-75
E-mail:restauracja@mietarestobar.pl
Strona:www.mietarestobar.pl

Na ulicy Krupniczej - 200 metrów od teatru Bagatela - otwarto nowy restobar z kuchnią śródziemnomorską. "Mięta" składa się z trzech sal: w pierwszej, największej sali znajduje się duży kominek oraz piec opalany drzewem przeznaczony do wypieku włoskiej pizzy.

Druga sala, nieco mniejsza, ma również kominek oraz domowy wystrój, co czyni to miejsce bardzo przytulnym. "Mięta" jest więc idealnym miejscem tak na lunch, obiad, jak i kolację we dwoje, z rodziną, czy z przyjaciółmi. Trzecia, odrębna sala klubowa, jest przeznaczona dla palących.

Zawartość menu zaspokoi gusta każdego smakosza; można tu zamówić zupy, tapasy, makarony, 21 rodzajów pizzy, pierogi, ryby i owoce morza, wyśmienite mięsa, plus duży wybór win.

W okresie wiosenno-letnim "Mięta" zaprasza do skorzystania z dużego ogródka letniego z placem zabaw dla dzieci przed restauracją. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco ze świeżych składników przez znakomitego szefa kuchni, a wszystko to w przystępnych cenach, czyli dla każdego coś dobrego i na każdą kieszeń.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook