Mt Eden - RotundaPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

10 grudnia o godz. 21.00 w Rotundzie będziecie mieli okazję zobaczyć i usłyszeć na żywo jednego z najbardziej wyczekiwanych artystów - w Krakowie na jednym z trzech polskich koncertów wystąpi Mt Eden! Impreza obędzie się w ramach "Face The Music" nowego cyklu imprez na klubowej mapie polski, który startuje się już na początku października!

Mt Eden to producent pochodzący z Mount Eden w Nowej Zelandii. Jego prawdziwe imię to Jesse Cooper. Swoją twórczość utrzymuje na pograniczu muzyki drum’n’bass i dubstep.

Poza produkcją własnych utworów, znany jest także z licznych remixów, między innymi takich utworów jak „Omen” Prodigy, „Daniel” Bat for Lashes, „Frozen” Madonny, „Archangel” Buriala i wiele innych. Co ciekawe, do jednej ze swoich produkcji pod tytułem „Chasing Shadows”, Jesse użył podkładu autorstwa polskiego wykonawcy o pseudonimie Este Bit. Mt Eden nie wydał oficjalnego, studyjnego albumu, jednak całkowicie za darmo udostępnił zbiór swoich utworów o przejrzystym tytule „Mt Eden Album”.

Więcej informacji o Mt Eden oraz jego utwory znajdziecie na:
http://www.youtube.com/user/MtEdenDnB08
http://www.facebook.com/pages/Mt-Eden/117327670682


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook