Myslovitz - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

W listopadzie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych – MYSLOVITZ – rusza w trasę koncertową promującą utwory z najnowszej płyty pt. „Nieważne jak wysoko jesteśmy…”. 6 listopada muzycy gościć będą w krakowskim Klubie Studio (ul. Budryka 4). Początek koncertu zaplanowano na godzinę 20.00.

Myslovitz rozpoczął działalność w grudniu 1994 r. Rok później grupa wydała pierwszą płytę – „Myslovitz”. Album bardzo szybko został uznany za jeden z najciekawszych w roku, a zespół obwołany najlepiej zapowiadającym się polskim wykonawcą. Kolejne lata to kolejne albumy i koncerty - nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. W latach 2002-2009 Myslovitz zagrał ponad 150 koncertów poza Polską - między innymi jako support na trasie legendarnych Simple Minds czy Iggy Popa, a także jako gość specjalny na europejskiej trasie The Corrs.

Twórczość grupy Myslovitz była wielokrotnie nagradzana – muzycy są m.in. wielokrotnymi laureatami nagrody muzycznej Fryderyk, otrzymali nagrodę "European Breakthrough Award" przyznanej im jako przedstawicielowi jednego z dziesięciu nowych państw, które dołączyły do Unii Europejskiej, zdobyli nagrodę TV Polonia dla najpopularniejszego artysty poza granicami kraju "Artysta Bez Granic" oraz nagrodę polskiego MSZ za wybitne zasługi w promocji Polski w świecie.
Ostatnia płyta grupy Myslovitz pt. „Nieważne jak wysoko jesteśmy…”  ukazała się 31 maja 2011 r. i zaledwie dwa tygodnie po premierze zdobyła status złotej.

Ceny biletów:

40 PLN (przedsprzedaż)
46 PLN (w dniu występu)

Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl
BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Karlik.

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook