„Niesamowity Spider-Man” - IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Jeden z najpopularniejszych bohaterów wielkiego ekranu powraca w produkcji „Niesamowity Spider-Man”! Jak zapowiadają twórcy to zupełnie nowy rozdział przygód Człowieka Pająka – mroczne tajemnice, miłość i przerażający przeciwnik. Produkcja w reżyserii Marca Webba trafi na gigantyczne ekrany kin IMAX w całej Polsce już 4 lipca. Przekonaj się z kim teraz przyjdzie walczyć niesamowitemu Spider-Manowi!

Wybuchy, strzały, ciosy i przerażający Jaszczur – „Niesamowity Spider-Man” w kinach IMAX będzie trzymać widzów w napięciu aż do ostatniej minuty. To kolejna po „Avengers” ekranizacja kultowych komiksów Marvela. Podniebne akrobacje człowieka pająka i transformacje super-łotrów nabierają zupełnie nowego wymiaru, dzięki niesamowitej głębi obrazu – gwarantowanej przez największe w Polsce ekrany IMAX. Przyjdź i stocz wraz z Spider-Manem walkę ze złem.

„Niesamowity Spider-Man” został nakręcony w formacie 3D, co dodatkowo potęguje wrażenia widzów.
„Technologia 3D nie jest odpowiednia dla każdego filmu, ale w przypadku Spider-Mana wydaje się być dla niego stworzona. To jeszcze jeden sposób, jaki sprawia, że widzowie w pełni zanurzają się w opowiadaną na ekranie historię. Widzą świat oczyma Petera i mogą poczuć się jak Spider-Man. To idealny wybór dla tego filmu” – mówi Avi Arad, producent filmu.

„Niesamowity Spider-Man” ma wszystko co najlepsze ze świata komiksowego superbohatera. Dzięki jakości IMAX widzowie po raz kolejny będą mogli stoczyć wraz z człowiekiem pająkiem spektakularne pojedynki. Najnowsza część sequelu o przygodach Spider-Mana to mieszanka wielu gatunków filmowych: melodramatu, akcji, komedii, przygody i fantasy – taka kompilacja gwarantuje niesamowitą rozrywkę! Tym razem poznajemy historię Petera Parkera od momentu ukąszenia przez zmutowanego pająka. Nastolatek zmaga się z problemami młodzieńczej miłości, a także z przeszłością swoich rodziców. Kiedy znajduje tajemniczą teczkę należącą do ojca wszystko jeszcze bardziej się komplikuje …

Od 4 lipca film „Niesamowity Spider-Man” można oglądać w trójwymiarze, na gigantycznym  ekrananie kina IMAX Kraków. Film będzie wyświetlany z polskimi napisami oraz w wersji z dubbingiem.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook