Night Effect Bajka - FranticPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Za siedmioma górami za siedmioma lasami w królestwie zwanym Frantic żyli sobie książęta Cruzz i Boogie. Cruzz poważany młodzian o skórze śniadej ,włosach czarnych jak węgiel i nienagannej reputacji u podwładnych. Książę Boogie także młodzian lecz starszy o 2 wiosny od swego kompana w bitwach muzycznych. Książęta zacni dnia pańskiego 29 lipca będą wydawali wielką urodzinową ucztę w swym królestwie....zwąc ja Night Effect Bajka!

Zaprosili na nią nie zliczoną liczbę gości z okolicznych królestw i nie tylko, także grajków i kuglarzy. Obecność swojej osoby potwierdzili tacy grajkowie jak Millo , Zibi Ian , Db Cooper/Groove Society/ , Sugar Fly/Tropical Sound, EsSkalar/Pleasure Funk/. W oddzielnej komnacie książę BLACK / Wielkie Jol/ i Hdd Cut /F/.

Zacni książęta wprowadza nas w świat bajki i baśni wiec królewny książęta ,błazny ,krasnale ,ogry ,elfy i inne bajkowe stworzenia przybywajcie na tą wielką muzyczna ucztę jadła i wina nie zabraknie...Oprócz grajków i kuglarzy swa obecność niespodziewanie i ku zaskoczeniu mieszkańców grodu zagwarantowali także Batman, Spiderman,kurczak Roland, Kaczor Donald, Kopciuszek, struś pędziwiatr, Bolek i Lolek a nawet królewna Śnieżka która, mimo strachu przed Lucky Lukiem wreszcie ujawni swój romans z Braćmi Dalton.Przebierajmy sie stworzymy niepowtarzalny bajkowy nastrój i od zobaczenia w królestwie Frantic 29 lipca... Dla osob w przebraniach wstęp free.

PROMOCJE:

KONKURS NA NAJLEPSZY STROJ O GODZINIE 0:30. ZWYCIĘZCA OTRZYMUJE 500 zl do wykorzystania w barze


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook