Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Oscarowa noc - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Ogrzej się w blasku fleszy – oscarowa noc w Cinema City! Tu każdy może być gwiazdą! Czerwony dywan, blask fleszy, emocje sięgające zenitu oraz największe filmowe produkcje! Już w ten weekend – od 24 do 26 lutego – widzowie kin Cinema City poczują się naprawdę wyjątkowo! Hollywood zawita do Cinema City. Nie może Cię tam zabraknąć!

Filmowy szyk na miarę Hollywood?! Czemu nie! Twoje 5 minut na czerwonym dywanie jest w zasięgu ręki. Weekend Oscarowy Cinema City sprawi, że każdy chociaż przez chwilę poczuje się tak, jak prawdziwa gwiazda.
Widzowie będą mogli nie tylko przejść się po krwistoczerwonym dywanie i ogrzać w blasku fleszy, ale także zrobić sobie zdjęcie w prawdziwym hollywoodzkim stylu. Na wszystkich czekają także najnowsze filmowe premiery! Oscary zawładną Cinema City!
„Oscarowa noc jest wyjątkowym wydarzeniem dla fanów kina! Specjalnie dla naszych widzów przygotowaliśmy z tej okazji atrakcje na miarę Hollywood! Obowiązkowo będzie czerwony dywan oraz blask fleszy! Ponadto, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ‘oscarowym’ konkursie. Na zwycięzców czekają wyjątkowe podarunki! Urok Hollywood zaczaruje Cinema City!” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

To jednak nie wszystkie ‘oscarowe’ atrakcje! Na stronie Cinema City każdy internauta może stać się członkiem Amerykańskiej Akademii Filmowej i wytypować swoich ‘oscarowych’ laureatów. Do wygrania prywatny seans dla 50 osób oraz „hollywoodzkie” krzesła reżyserskie. Spróbuj szczęścia – wystarczy kliknąć! Ponadto, na stronie Cinema City czeka wiele oscarowych ciekawostek.

Oscarowy weekend z Cinema City zapowiada się naprawdę ciekawie!

Wejdź na www.Cinema-City.pl i typuj oscarowych zwycięzców!

Wielkie emocje, rywalizacja oraz największe gwiazdy! Wielkimi krokami zbliża się Gala rozdania Oscarów 2012! Zwycięzców najbardziej prestiżowej nagrody filmowej na świecie poznamy dopiero 26 lutego. Ale już teraz na stronie www.cinema-city.pl/oscary każdy internauta może nie tylko stać się na chwilę członkiem Amerykańskiej Akademii Filmowej i wytypować swoich ‘oscarowych’ laureatów, ale także wygrać niesamowite nagrody. Oscary zawładną Cinema City!

„W ciemności” czy „Rozstanie” a może „Artysta”? Sam zdecyduj do kogo mogą powędrować cenne statuetki i wygraj cenne nagrody. Wystarczy w dniach 20-26 lutego wejść na stronę www.cinema-city.pl/oscary i wytypować oscarowych zwycięzców. Im Twoje typy będą celniejsze, tym większe prawdopodobieństwo, że zgarniesz prywatny seans dla 50 osób lub „hollywoodzkie” krzesła reżyserskie. Spróbuj szczęścia – wystarczy kliknąć! Ponadto, na stronie www.cinema-city.pl czekają trailery wszystkich nominowanych filmów oraz ‘oscarowe’ ciekawostki.

„Co roku Gala Rozdania Oscarów budzi wielkie emocje zarówno wśród filmowców, jak i aktorów, ale także wśród kinomanów. Specjalnie dla naszych widzów przygotowaliśmy z tej okazji ‘Oscarowy’ konkurs, w którym można wygrać naprawdę wyjątkowe nagrody. Zapraszamy wszystkich do typowania ‘Oscarowych’ laureatów i fascynującej zabawy. Ponadto, już od 24 lutego przez cały ‘oscarowy’ weekend każdy widz Cinema City będzie mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda! Więcej szczegółów już niebawem!” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.
Oscarowa zabawa potrwa do 5 marca. Zwycięzców tegorocznych Oscarów można typować na www.cinema-city.pl/oscary.
Nie czekaj! Sprawdź, czy Twoje typy będą zgodne z decyzją Amerykańskiej Akademii Filmowej i wygrywaj!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook