Paryska Noc Filmowa - AgrafkaPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

7 października (piątek) o godz. 22:00 w kinie Agrafka odbędzie się Paryska Noc Filmowa, czyli nocny maraton filmowy.

O PÓŁNOCY W PARYŻU - ostatni film Woody Allena, podobno najbardziej kasowy, ale czy o to chodzi kiedy idziemy do kina na jego filmy?
Inez i Gi przybywają do światowej stolicy romansu, planując ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na ciężką próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana.

2 DNI W PARYŻU - Marion jest Francuzką, a Jack Amerykaninem. W drodze powrotnej z "podróży życia", która okazała się pasmem kłótni i nieporozumień, zatrzymują się na dwa dni w Paryżu, u rodziców Marion. Ten postój okazuje się być dobrym pretekstem do pokazania różnic kulturowych między Amerykanami i Francuzami. Jacka zadziwiają wielogodzinne rozmowy o seksie, pijani taksówkarze, a także byli kochankowie jego dziewczyny, którzy zdają się wyskakiwać z każdego kąta.

OSTATNIE TANGO W PARYŻU - kiedyś ogromnie kontrowersyjny, a dziś?
Paul ma 45 lat, jest Amerykaninem mieszkającym w Paryżu. Gdy jego żona popełnia samobójstwo - wychodzi na miasto włócząc się bez celu. Spotyka Jeanne, dwudziestoletnią Francuzkę. W opuszczonym mieszkaniu spędzają trzy dni pełne brutalnego, sadomasochistycznego seksu... Paul nie chce nic wiedzieć o dziewczynie, chce tylko anonimowego ciała, by zadawać mu gwałt. Jeanne poddaje się jego grze czerpiąc z tego przyjemność, jakiej nie zaznała w swoim stałym związku.

Bilety: 22zł do 6 października | 25 zł w dniu projekcji.

Tradycyjnie w trakcie nocy na widzów czeka quiz z nagrodami.
Bufet czynny całą noc

Więcje informacji na stronie: http://www.kinoagrafka.pl/


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook