"Podniebny" - konkurs w ORANGE IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Tablica interaktywna wraz z projektorem, atrakcyjne gry edukacyjne i pakiety książek czekają na uczniów i ich szkoły w jesiennej zabawie Orange IMAX i Muzeum Lotnictwa w Krakowie! Wielkoformatowe kina ORANGE IMAX (Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź) wraz z Partnerami zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych do udziału w wyjątkowym konkursie plastycznym! Na prace czekamy do 16 grudnia 2011 roku.

Zapraszamy szkoły do udziału w wyjątkowym konkursie plastycznym. Zadaniem uczestników będzie odzwierciedlenie swoich marzeń o lataniu i … stworzenie przestrzennej makiety samolotu!

W konkursie mogą uczestniczyć zespoły uczniów (maksymalnie 35 osób) ze szkół podstawowych i gimnazjalnych wraz z nauczycielem. Z danej szkoły może zgłosić się nieograniczona ilość zespołów, ale zespół może przekazać wyłącznie jedną pracę. Nagrodzone prace zostaną wystawione na specjalnej wystawie w Muzeum Lotnictwa w Krakowie! Dodatkowo, uczestnicy „podniebnego” konkursu mają szansę zdobyć dla swojej klasy i szkoły interaktywną tablicę z projektorem, pakiety książek od Wydawnictwa MAC Edukacja, gry planszowe „Mali Powstańcy” i „Liberator” Wydawnictwa Egmont, gadżety od Boeinga, słodkie niespodzianki od Ciuciu Artist w Krakowie oraz multimedialne programy edukacyjne od Langloo.com.

Prace można nadsyłać do 16 grudnia 2011 roku na adres dowolnego kina Orange IMAX w Polsce, z dopiskiem „Samolot marzeń”. Dodatkowe informacje o konkursie i jego regulamin są dostępne na stronie http://cinema-city.pl/legendy/ O szczegóły konkursu można również pytać, dzwoniąc do kin Orange IMAX w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy Warszawie.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook