Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Premiera "Oszukać Przeznaczenie 5" - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Nie próbuj uciekać, bo i tak cię dopadnie. Przeznaczenia nie da się oszukać. Już od piątku, 12 sierpnia, widzowie kin Orange IMAX będą świadkami kolejnego wyścigu z czasem. Film „Oszukać przeznaczenie 5” w wersji 3D trafia na olbrzymie ekrany. Tego nie można przegapić!

„Final Destination 3D” to kolejny rozdział walki z przeznaczeniem. Przeczucie jednego człowieka ratuje grupę robotników, jednocześnie budząc niepowstrzymane moce Śmierci. Zaczyna się przerażająca walka z czasem, w której przeklęta grupa ocalonych gorączkowo próbuje odkryć sposób ucieczki przed złowrogim planem Śmierci... Czy uda im się drugi raz oszukać przeznaczenie? Wszystko wyjaśni się już 12 sierpnia na ekranach kin Cinema City oraz Orange IMAX.

Piąta część filmu „Oszukać przeznaczenie” kierowana jest do widzów o mocnych nerwach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach splotów akcji, a dzięki technologii 3D każdy będzie mógł osobiście poczuć oddech Śmierci. Orange IMAX gwarantuje naprawdę silne emocje! Po wyjściu z kina już nic nie będzie dziełem przypadku.

Film „Oszukać przeznaczenie 5” jest określany mianem „najbardziej krwawej opowieści o przeznaczeniu”. Oficjalna polska premiera filmu już 12 sierpnia 2011 w sieci kin Cinema City oraz Orange IMAX.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook