"Róża" - pokazy promocyjne w Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Już w najbliższy weekend – 31 marca oraz 1 kwietniaCinema City zaprasza wszystkich miłośników mocnego i niebanalnego kina na specjalny pokaz filmowy. Na ekrany wraca wzruszający obraz Wojciecha Smarzowskiego „Róża”, który – wbrew subtelnemu tytułowi – zaskakuje swoim realizmem. Za bilety widzowie wybranych kin Cinema City zapłacą jedyne 10zł!

„Róża” wybrana najlepszym polskim filmem roku powraca na ekrany kin Cinema City. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji go obejrzeć – nie zwlekaj! Cinema City przygotowało specjalną promocyjną cenę biletów! W wybranych kinach „Różę” będzie można obejrzeć za jedyne 10zł.

„Zachwycający i jednocześnie prowokujący obraz Wojciecha Smarzowskiego „Róża” porusza swoją autentycznością. Film obejrzało już tysiące widzów i zakładam, że nikt nie pozostał obojętny na jego przesłanie. Z myślą o naszych widzach, którzy nie mieli okazji podziwiać najnowszego obrazu Wojciecha Smarzowskiego, przygotowaliśmy specjalną, promocyjną cenę biletów. Film będzie można zobaczyć za jedyne 10zł. Zapraszamy wszystkich do wybranych kin Cinema City!” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

„Róża” to historia Tadeusza, byłego żołnierza AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła. Wędrując przez Mazury, dociera do wdowy po niemieckim oficerze, którego śmierci był świadkiem. Stopniowo rodzi się między nimi uczucie. „Róża” to film obsypany nagrodami, m.in. aż siedmioma prestiżowymi Orłami, w tym za najlepszy polski film roku.

Cinema City zaprasza na specjalne pokazy w promocyjnej cenie, które odbędą się już w ten weekend – 31 marca oraz 1 kwietnia w wybranych kinach Cinema City.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook