Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Sala VIP w Cinema City BonarkaPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Nie lubisz się ograniczać? Kinowe siedzenia są zbyt pospolite, a po kilku minutach filmu Twoje myśli zaczynają niebezpiecznie krążyć wokół smakowitego menu? Cinema City Bonarka wie, czego Ci potrzeba.

Już od pierwszego dnia wakacji i aż do ich końca odwiedzając strefę VIP w Cinema City Bonarka widzowie będą mogli zasiąść w rozkładanych, skórzanych fotelach i delektować się nie tylko filmowymi wrażeniami. Wszystkie osoby, które zakupią bilet VIP w promocyjnej cenie 50 zł, będą miały także nieograniczony dostęp do bezpłatnych przekąsek, pysznych ciast, a dbający o linię (czy raczej – dbające) z powodzeniem sięgną po owoce i wyśmienite sałatki. Filmowe odczucia dopełnią zimne i gorące napoje, a zainteresowanie kinem zaprocentuje w postaci szampana, wina i piwa. To jeszcze nie wszystko, bo przecież prawie naukowo udowodnionym faktem jest, że film bez popcornu (względnie nachos) i Coca-Coli to film niepełny. Cinema City Bonarka już dawno to rozgryzła.

Sala VIP to również olbrzymi ekran i najwyższej jakości, doskonale otaczający widza dźwięk. To niezwykłe miejsce, gdzie serwowane są najlepsze kinowe emocje, ale także doskonała, nietuzinkowa przestrzeń dla biznesowych i prywatnych spotkań z przyjaciółmi. Oferta obejmuje również filmy 3D, cena biletu wynosi wówczas 52 zł plus dopłata 3D w wysokości 3 zł.

jm


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook