Słodkie wtorki - Cinema Park Kraków


Interaktywne Kino Cinema Park w Krakowie oraz cukiernio-kawiarnia Cupcake Corner Bakery zapraszają wszystkich łasuchów na kinowe wtorki!

Wystarczy w dowolny wtorek kupić ulubiony Cupcake w jednej z trzech cukierni Cupcake Corner w Krakowie i odebrać kupon promocyjny do Cinema Park, który upoważnia do zakupu tańszych – aż o 6 zł – biletów do interaktywnego kina. „Przepyszne wtorki” z Cupcake Corner oraz Cinema Park już wystartowały!. Mniammm… Filmowe łasuchy nie mogą tego przegapić!

Równocześnie z akcją „Wtorki dla filmowych łasuchów” na Facebooku Cinema Park rusza wyjątkowo pyszny konkurs dla dzieci i młodzieży – „Zaprojektuj swój własny Cupcake!”.

W każdy poniedziałek na stronie internetowej www.cinemapark.pl oraz Funpage’u Cinema Park na Facebook’u ogłaszana będzie tematyka kolejnego etapu konkursu. Rysunki wymarzonych ciastek można nadsyłać na adres info.krakow@cinemapark.pl. Na opublikowane na Facebook’u „ciacha” można głosować przez tydzień. Im więcej „lajków” tym lepiej. Autor najbardziej lubianej propozycji wygra bilet do Cinema Park Kraków oraz słodki upominek od Cupcake Corner Bakery. Regulamin konkursu jest dostępny na stronach www.cinemapark.pl/krakow.
„Kinowe wtorki dla łasuchów” potrwają do końca wakacji. Nie przegap tej przepysznej okazji!

Cinema Park Kraków
Cinema City Bonarka
ul. Kamieńskiego 11
30-644 Kraków

info.krakow@cinemapark.pl

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.cinemapark.pl/krakow


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook