Sports Pub


Sports Pub
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: Al. 29 listopada 57

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:601-50-31-98
E-mail:info@sportspub.pl
Strona:www.sportspub.pl

Sports Pub to wyjątkowe miejsce, w którym słowo SPORT nie jest obce. W pubie zainstalowano dwa-trzymetrowe ekrany oraz 5 telewizorów LCD, na których na bieżąco transmitowane są najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie.
Do dyspozycji naszych klientów są wszystkie renomowane sportowe kanały telewizyjne oferowane na trzech dostępnych w Polsce platformach cyfrowych. Dzięki temu można równocześnie obserwować relacje z różnych imprez sportowcy.
Pub dysponuje dwoma salami ze 120 miejscami siedzącymi ( jedna sala dla niepalących).

Sportowy charakter Sports Pubu podkreślany jest przede wszystkim wystrojem – kolekcją plakatów oraz sportowych pamiątek ofiarowanych przez polskich i zagranicznych mistrzów.
Posiadamy w swojej kolekcji m.in.: koszulkę Mariusza Czerkawskiego, rękawice Dariusza Michalczewskiego, koszulkę Reprezentacji w Piłkę Nożną, Tomasza Sikory, Ronniego O’Sullivana, Czesława Langa. Wszystkie pamiątki okraszone są autentycznymi autografami gwiazd. Gdyby samo oglądanie zawodów sportowych już nie wystarczyło, zawsze możesz sprawdzić się grając w bilard, piłkarzyki lub darts’a. Natomiast dla amatorów śpiewania raz w tygodniu przygotowaliśmy karaoke.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook