Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

"Środy na Maxa" - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Kochasz kino i nie chcesz być ograniczany przez żadne limity?! „Środy na Maxa” są właśnie dla Ciebie. Do końca maja, w każdą środę możesz obejrzeć film razem ze swoimi przyjaciółmi o połowę taniej. Zasady są niezwykle proste. Wystarczy w dowolnym dniu przyjść do kasy Cinema City lub IMAX i zakupić bilet na środowy seans, by drugi otrzymać w prezencie! Promocja dotyczy biletów normalnych na filmy 2D i 3D zarówno w sieci kin Cinema City, jak i wielkoformatowych kin IMAX. W „Środy na Maxa” nie obowiązują żadne limity! Przyjdź i przekonaj się sam!

Jeszcze więcej hitów za połowę ceny?! Tak! „Środy na Maxa” pokochają wszyscy kinomaniacy spragnieni nowości filmowych.
W najbliższą środę, 18 kwietnia na ekranach kin Cinema City i IMAX nie zabraknie najpiękniejszej historii miłosnej wszech czasów, w zjawiskowym trójwymiarze – „Titanic 3D”,a także filmu, który zebrał przed ekranami kin kilka milionów widzów – „Gniew Tytanów”.  Ponadto wiele innych atrakcyjnych filmów i mnogość filmowych gatunków czyli każdy wybierze cos dla siebie!

„Promocja ‘Środy na Maxa’ ma zachęcić kinomaniaków do cieszenia się naszymi wiosennymi seansami z bliską osobą lub w grupie przyjaciół. Na każdego widza, który zakupi bilet normalny na środowy seans, czeka miła niespodzianka – drugi bilet w prezencie. Ponadto, by skorzystać z promocji wystarczy przyjść do kasy! Zrezygnowaliśmy z wszelkich limitów ilościowych, ogranicza nas tylko pojemność naszych sal. Zapraszamy wszystkich spragnionych nowości filmowych kinomaniaków. W Cinema City i IMAX święto kina jest w każda środę!” – zaprasza Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City. Cinema City i IMAX zaprasza do skorzystania z wyjątkowej promocji „Środy na Maxa”. Przyjdź i przekonaj się jakie to proste!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook