Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Studio kabaretu: Stand up! Bez cenzury - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

18 kwietnia o godz. 20.00 w Klubie Studio odbędzie się Stand Up Bez cenzury.

Stand-up Bez Cenzury to wspólny projekt Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego. Od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up!

Abelard Giza – człowiek zdolny. Wszystko, co robi jest po prostu świetne. Kabaret Limo, w którym jest liderem, czy też zrealizowane filmy, z których każdy staje się hitem na youtube.com. Jest również świetny w stand-upie. Nie boi się dotykać tematów ważnych.

Katarzyna Piasecka
– kobieta po trzydziestce, której ulubionym tematem stali się faceci. Z urokiem wytyka mężczyznom na przykład kulki ze skarpet porozrzucane po mieszkaniu. Jest obserwatorką życia codziennego. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej.

Kacper Ruciński
– młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. W 2009 i 2010 roku zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym. Jest po prostu dobry.

Ceny biletów:
- 15 PLN ( ulgowe )
- 20 PLN ( zwykłe )


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook