Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Szpilki w Agrafce – Kobiece Wieczory FilmowePowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

8 marca zainaugurujemy w kinie Agrafka nowy cykl spotkań filmowych.
Szpilki w Agrafce to propozycja skierowana wyłącznie do Pań. Inicjatorką spotkań jest dziennikarka radia RMF Classic Magda Miśka-Jackowska, będzie ona również gospodarzem spotkań.

Ideą cyklu jest połączenie pokazu filmowego ze spotkaniem towarzyskim. W programie filmowym wieczorów znajdą się tytuły wybrane przez gospodynię spotkań, które można określić mianem Kobiecego Kina. Nasi partnerzy zadbali o bardzo atrakcyjne prezenty dla uczestniczek, a my postaramy się o odpowiednią oprawę spotkań. Zapewnimy strawę zarówno dla ducha jak i dla ciała, na nasze uczestniczki będzie czekał drobny poczęstunek.
Mamy nadzieję, że nasza propozycja stanie się chwilą wytchnienia dla zabieganych Pań, czymś w rodzaju kulturalno-towarzyskiego klubu, takim „Babskim Wieczorem".

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu. Chcemy aby w programie znalazły się atrakcyjne nowe filmy, w związku z czym program filmowy kolejnych spotkań do ostatniej chwili będzie niespodzianką. Kino Agrafka gwarantuje, że będzie to kino "wysokich lotów".

Patronat medialny nad cyklem objęły:
RMF Classic, Dziennik Polski oraz Miasto Kobiet

Partnerzy cyklu - fundatorzy prezentów dla Pań:
Bielenda, Księgarnia pod Globusem, Daphne - Day Spa, MODA Art - concept store


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook