"Titanic 3D" - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Najpiękniejsza historia miłosna wszech czasów powraca w niesamowitym trój wymiarze na gigantyczne ekrany kin IMAX w całej Polsce. Przyjdź i przekonaj się na własne oczy, czym zaskoczy Cię  genialny James Cameron. Tego filmu nie można przegapić!

Dzięki IMAX® – synonimowi innowacyjnej technologii kinowej – widzowie będą mogli po 15 latach ponownie wyruszyć najsłynniejszym transatlantykiem w rejs do Nowego Yorku. Miłość, nienawiść i rozgrywająca się na oczach widzów tragedia nabiorą zupełnie nowego wymiaru. To nie wszystko!

Kina IMAX zaskoczą widzów najnowszą technologią, która umożliwia wyświetlanie filmów w nieosiągalnej dla innych kin jakości. Niesamowita głębia obrazu – gwarantowana przez projektory IMAX® Digital, wrażenia dźwiękowe na najwyższym poziomie oraz największe w Polsce ekrany – aż 14 metrów wysokości i 24 metry szerokości – sprawią, że „Titanic” na długo zapadnie w pamięć! Przyjdź do IMAX i przekonaj się jak, wygląda głębia oceanu i najsłynniejszy transatlantyk w 3D!
„Trójwymiar umożliwia pełniejsze wciągnięcie odbiorców w opowiadaną historię. Titanic to moje oczko w głowie i jeden z ważniejszych projektów mojego życia. Kiedy zaczęła się zbliżać setna rocznica zatonięcia statku pomyślałem, że to perfekcyjny moment na konwersję” – tłumaczy James Cameron.

Akcja tragicznej historii miłosnej rozgrywa się w kwietniu 1912 roku. Właśnie wtedy „Titanic” – najsłynniejszy transatlantyk na świecie – wyruszył w rejs do Nowego Jorku. To był największy i najbardziej luksusowy statek pasażerski tamtych czasów. Na pokładzie znajdowało się 1.500 pasażerów – niemal wszyscy zginęli, 15 kwietnia 1912 roku… Niesamowity film „Titanic 3D” można oglądać w trójwymiarze, na gigantycznych ekranach kin IMAX w całej Polsce. Film Titanic będzie wyświetlany w wersji z napisami.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook