T.Love - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

T.LOVE należy do grona zespołów, których nikomu nie trzeba przedstawiać. 28 października 2011 zespół wystąpi w klubie Studio (ul. Budryka 4) w ramach trasy „Polskie Mięso Tour 2011”, promując wydanie T.LOVESTORY. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Supportem będzie zespół Shamboo, a gościem specjalnym Pablopavo.

T.LOVESTORY to Box kapeli zawierający pełną dyskografię T.LOVE z katalogu Emi Music Poland. Znajdziecie w nim 14 monograficznych płyt zespołu oraz dwie płyty bonusowe. „POLSKIE MIĘSO” to premierowe CD zawierające 3 nowe kawałki nagrane przez zespół w różnych studiach wiosną br. oraz 13 niepublikowanych nagrań z lat 1999-2009, będących odrzutami z albumów, demówkami i nagraniami koncertowymi. Druga płyta bonusowa to DVD zawierające wszystkie klipy T.LOVE  z lat 1989-2011. BOX T.LOVESTORY będzie promowany singlem i teledyskiem do piosenki „Polskie mięso”, który będzie można zobaczyć i usłyszeć już na początku września. Trasa „POLSKIE MIĘSO TOUR 2011” rozpocznie się w październiku, a zakończy na początku grudnia.
Pablopavo- to artysta, którego również nie trzeba już przedstawiać polskiej publiczności. To wokalista  reggae i raggamuffin, jeden z pierwszych, który wykonywał raggamuffin po polsku. Jego specjalnością są bardzo długie i skomplikowane partie wokalne oparte na freestyle.  Od 2003 roku jest wokalistą Vavamuffin, udziela się w zespole Ba-Lan Soundsystem oraz Sedativa. Współpracował m.in. z: O.ST.R., Sidneyem Polakiem, Habakukiem, Junior Stress i Maleo Reggae Rockers, Dreadsquadem, Magierą. W 2009 roku ukazał się jego pierwszy album „Telehon” sygnowany nazwą „Pablopavo i Ludziki”. W dniu 30 urodzin: 30 marca 2011 roku wydał drugi album pod tytułem: „10 piosenek”.

Ceny biletów:
30/35 PLN (przedsprzedaż),
40/45 PLN (w dniu występu)

Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl oraz na
BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Karlik.

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook