Uriah Heep - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Agencja Artystyczna”Kabaret” organizuje w dniu 12 października o godzinie 20.00 w Klubie STUDIO przy ulicy Budryka 4 w Krakowie niepowtarzalny koncert brytyjskiej legendy rocka Uriah Heep. Jest to specjalny koncert jubileuszowy z okazji 40-lecia zespołu.

Uriah Heep, czyli jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych lat 70’, brytyjska grupa utworzona w 1969 roku. Stylistycznie osadzona w hard rocku i rocku progresywnym. Zwłaszcza w początkowym okresie działalności charakteryzowała się melodyjnymi utworami z bogatymi partiami wokalnymi i wyrazistym brzmieniem gitar oraz instrumentów klawiszowych.

Wydana w 1970 roku pierwsza płyta, Very ‘Eavy… Very ‘Umble intrygowała charakterystycznym brzmieniem - z dominującymi instrumentami klawiszowymi i gitarami, a także specyficznym śpiewem Byrona. Następny album, Salisbury, był już bardziej osadzony w rocku progresywnym, z długim jak na ten gatunek przystało, 16-minutowym utworem tytułowym. Kolejne lata przyniosły zmiany personalne w zespole, lecz specyfika jego stylu oscylowała wciąż wokół długich i złożonych kompozycji, z baśniowymi tekstami. Największy wkład w muzyczny wizerunek grupy miał Ken Hensley.

Uriah Heep wystąpi w składzie: Bernie Shaw – wokal, Mick Box – gitara, Phil Lanzon – klawisze, Trevor Bolder – gitara basowa, Russell Gilbrook – perkusja. Zaśpiewajmy wszyscy utwory, bez których trudno sobie wyobrazić koncert Uriah Heep: "Gypsy", "July Morning", "Lady In Black", czy "Free & Easy" i "Easy Livin'". Do "Free & Easy”.

Bilety: Zamówienia prosimy kierować pod numer telefonu: 12 429-92-06 lub 501-38-45-17

lub drogą mailową: agencja.kabaret@interia.pl , m.uryga@agencjakabaret.pl

Cena biletu: 150 PLN

Więcej informacji: http://www.klubstudio.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook