VIP Bonarka - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Pobudzająca zmysły czekolada, roztaczająca się woń kwiatów i uwodzicielski Robert Pattinson na ekranie – Cinema City VIP Bonarka zaprasza na wyjątkowo kuszący weekend! W dniach 26 – 27 maja rozsmakuj się w zmysłowych doznaniach! Przyjdź do Cinema City VIP Bonarka!
To nie koniec kuszących atrakcji! Widzowie Cinema City VIP Bonarka w ten wyjątkowy weekend (26 – 27 maja) zostaną rozpieszczeni do granic możliwości wieloma słodkimi niespodziankami.

Lobby strefy VIP w Cinema City Bonarka wypełni się pięknymi aranżacjami z żywych kwiatów. O uwodzicielskim działaniu, symbolice i znaczeniu kwiatów będzie można dowiedzieć się na warsztatach poprowadzonych przez Akademię ARTICO. Natomiast o rozkosze podniebienia zadba Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc Bonarka City Center – widzów czekać będą ręcznie robione trufle, perły czekoladowe i pralinki z wyjątkowymi nadzieniami. To nie wszystko!

Dla spragnionych przyjemności przygotowana zostanie również wielka czekoladowa fontanna. Świeże owoce zanurzone w płynącej czekoladzie to propozycja, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta.

Jest 1890 rok. Młody, ubogi i niezwykle przystojny żołnierz francuskiej armii – George Duroc przyjeżdża do Paryża. Miasto jest pełne przepychu, zepsucia i wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do świata paryskiej elity. Droga do niej prowadzi przez serca kobiet. W tytułową rolę czarującego młodzieńca wciela się Robert Pattinson, który uwodzić będzie Christinę Ricci, Umę Thurman i Kristin Scott Thomas.
Rozkoszuj się uwodzicielskim weekendem w Cinema City VIP Bonarka, poczuj moc czekolady i pobudzający zmysły zapach kwiatów!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook